xiaomi mi 8 explorer edition

Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition nadchodzi – Mi 8 EE też!

Newsy

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition mieliśmy okazję poznać już w maju, lecz dopiero teraz dowiadujemy się, kiedy dokładnie odbędzie się premiera smartfona. W Sieci pojawiły się także zdjęcia opaski Mi Band 3 Explorer Edition.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition – data premiery

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition pojawi się na rynku już 24 lipca. Sprzedaż rozpocznie się o godzinie 16:00 naszego czasu. Jego cena wynosi 3699 juanów, co w przeliczeniu daje nam ponad 2000 złotych. Wiemy, że z czasem Mi 8 Explorer Edition trafi na europejski rynek. Jeśli zawędruje do Polski, to cena będzie zdecydowanie wyższa. Niemniej Mi 8 EE przyciąga wzrok swoją półprzezroczystą obudową. Podzespoły, które za widzimy są jednak atrapą.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

xiaomi mi 8 explorer édition premiera

Zobacz też: Elwro 801AT – jak to działało?

Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition

W Sieci pojawiły się także cztery zdjęcia specjalnej wersji opaski. Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition cechuje się przezroczystym paskiem. Cała reszta pozostaje bez zmian względem standardowego wydania. Niestety w tym momencie nie wiadomo czy Mi Band 3 EE trafi do sprzedaży, czy został stworzony wyłącznie z myślą o konkursie.

Bez wątpienia Mi Band 3 Explorer Edition nawiązuje do Mi 8 Explorer Edition za sprawą przezroczystej opaski. W smartfonie zabieg ten robi jednak wrażenie, a producent wyróżnił go jeszcze np. czytnikiem linii papilarnych w ekranie. Tutaj to tylko kawałek tworzywa sztucznego. Same wyniki sprzedaży podstawowej wersji mówią jednoznacznie o hicie.

źródło: Weibo, Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x