ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi store

Lista promocji na otwarcie Xiaomi Mi Store we Wrocławiu – Mi Mix 2S trzy razy taniej!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Już w najbliższą sobotę zostanie otwarty trzeci już w Polsce Xiaomi Mi Store. Pierwszy z nich powstał w Krakowie, następnie w Warszawie, a teraz nadszedł czas na Wrocław. Producent zawsze przygotowuje specjalne promocje dla pierwszych klientów nowo otwartego salonu. Tym razem nie będzie inaczej, a ceny zapowiadają się kosmicznie!

Xiaomi Mi Store we Wrocławiu – lista promocji na otwarcie

Otwarcie Xiaomi Mi Store we Wrocławiu zaplanowano na 21 lipca. Dokładnie o godzinie 11:00 pierwsi klienci uroczyście wejdą do sklepu i będą mieli okazję kupić Xiaomi Mi Mix 2S w promocyjnej cenie 777 złotych! Gdzie cena regularna w polskiej dystrybucji wynosi trzykrotnie więcej. Dostępnych będzie jedynie tylko siedem sztuk w tak niskiej cenie. Kolejną okazją będzie możliwość zdobycia Redmi Note 5 32 GB za 499 złotych. Aż 100 klientów załapie się na ten model.

To oczywiście nie koniec produktów super cenach. Będą jeszcze:

  • Odkurzacz Mi Robot Vacuum – 1299 zł + bon o wartości 300 PLN przy zakupie urządzenia
  • Mi Laptop Air 13,3” – 4299 zł + bon o wartości 300 PLN przy zakupie urządzenia
  • Waga Smart Scale – 49 PLN, tylko pierwsze 100 sztuk
  • Mi Electric Toothbrush – 99 PLN, tylko pierwsze 100 sztuk

Zobacz też: Darmowe gry i aplikacje w Sklepie Play

Dla tych, którzy w dniu otwarcia zrobią zakupy spoza oferty promocyjnej przygotowano ręczniki Xiaomi w prezencie. Wygląda na to, że walka przy kasie będzie zacięta, a co poniektórzy mogą się nawet pokusić o wycieczkę do Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Można sporo zaoszczędzić.

źródło: Mi Polska

Sprawdź najnowsze wpisy