Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus

Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

Newsy

Jeśli masz Galaxy S8, S8+ lub Note8, to Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę, jaką jest funkcja znana z nowszego modelu, czyli Galaxy S9. Takie gesty nie zdarzają się codziennie, więc zdecydowanie jest to coś, co zasługuję na uwagę.

Galaxy S8, S8+, Note8 – aktualizacja

Tak, nowa funkcja będzie dostępna tylko dla tych, którzy zaktualizują swój sprzęt do najnowszej wersji. Jaka to nowość? Otóż w nowej aktualizacji, prócz czerwcowej paczki zabezpieczeń i poprawek drobnych błędów, Samsung umieścił także funkcję, która umożliwia ustawienie filmu jako tapetę na zablokowanym ekranie. Jest to element znany z Galaxy S9 i S9+. Najnowsza aktualizacja jest udostępniana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Galaxy S8 wideo tapeta

Zobacz także: S Pen od Samsunga przejdzie największą rewolucję w historii

Pomimo, że to tak naprawdę niewiele, to gest jest fajny. Osobiście jednak nie zamierzam z tego korzystać, bo zakładam, że owa funkcja jest strasznie „baterio-żerna”. Jeśli jednak chcesz z niej skorzystać, to domyślne wideo-tapety znajdziesz sklepie Samsung Themes. Aby ustawić własne wideo jako tapetę, przejdź do galerii i wybierz interesujący Cię filmik, a następnie kliknij w trzy kropki w prawym górnym rogu. Tam dostępna jest opcja „ustaw jako tapetę”. Skorzystacie?

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x