Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus

Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

1 minuta czytania
Komentarze

Jeśli masz Galaxy S8, S8+ lub Note8, to Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę, jaką jest funkcja znana z nowszego modelu, czyli Galaxy S9. Takie gesty nie zdarzają się codziennie, więc zdecydowanie jest to coś, co zasługuję na uwagę.

Galaxy S8, S8+, Note8 – aktualizacja

Tak, nowa funkcja będzie dostępna tylko dla tych, którzy zaktualizują swój sprzęt do najnowszej wersji. Jaka to nowość? Otóż w nowej aktualizacji, prócz czerwcowej paczki zabezpieczeń i poprawek drobnych błędów, Samsung umieścił także funkcję, która umożliwia ustawienie filmu jako tapetę na zablokowanym ekranie. Jest to element znany z Galaxy S9 i S9+. Najnowsza aktualizacja jest udostępniana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie.

Galaxy S8 wideo tapeta

Zobacz także: S Pen od Samsunga przejdzie największą rewolucję w historii

Pomimo, że to tak naprawdę niewiele, to gest jest fajny. Osobiście jednak nie zamierzam z tego korzystać, bo zakładam, że owa funkcja jest strasznie „baterio-żerna”. Jeśli jednak chcesz z niej skorzystać, to domyślne wideo-tapety znajdziesz sklepie Samsung Themes. Aby ustawić własne wideo jako tapetę, przejdź do galerii i wybierz interesujący Cię filmik, a następnie kliknij w trzy kropki w prawym górnym rogu. Tam dostępna jest opcja „ustaw jako tapetę”. Skorzystacie?

Źródło: gsmarena

Motyw