xiaomi mi a2

Xiaomi Mi A2 – znamy wersje i kolory w jakich się pojawi

Newsy

Od premiery Xiaomi Mi A2 niewiele nas dzieli. O smartfonie wiemy już niemal prawie wszystko, gdyż ma być bardzo zbliżony do modelu Mi 6X. Do Sieci wyciekła informacja mówiąca o dostępnych wersjach, jak i kolorach nowego urządzenia z segmentu Android One.

Xiaomi Mi A2 w trzech kolorach i z 6 GB RAM

Podążając za najnowszymi informacjami, możemy oczekiwać Xiaomi Mi A2 w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, niebieskim oraz czarnym. Będzie zatem nieco inaczej niż z Mi A1, którego dostać można jeszcze w kolorach rose gold oraz czerwonym. W odróżnieniu od poprzednika, Mi A2 pojawi się także w znacznie większej liczbie wariantów do wyboru. W tym przypadku będziemy mogli zdecydować pomiędzy:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej
  • 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej
  • 4 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej
  • 6 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej

xiaomi, mi a2 kolory, mi a2 ram

Zobacz też: Szalony patent LG na smartfona

To całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że Xiaomi Mi A1 dostępny był wyłącznie w wariantach 4/32 i 4/64 GB. Czy sukces zostanie powtórzony? Jeśli Xiaomi zachowa atrakcyjne ceny, a wpadki z aktualizacjami przestaną być tak rażące to Mi A2 swoich klientów znajdzie. Mimo iż konkurencja nie śpi, czysta wersja Androida może być koronnym argumentem.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x