Netflix losowy odcinek

Netflix rozważa podniesienie cen – pojawi się pakiet Ultra

Newsy

Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform oferujących filmy oraz seriale na żądanie. Ogromna baza wideo jest łakomym kąskiem dla kinomaniaków, jak i dla osób nieodnajdujących nic dla siebie w telewizji kablowej. Do tej pory ceny były na akceptowalnym poziomie. Zapowiada się jednak ich podwyżka.

Netflix planuje dźwignąć ceny – pojawi się pakiet Ultra

Obecnie w Netflixie możemy wybrać jeden z trzech planów abonamentowych. Najdroższy z nich zwie się Premium i kosztuje 52 złote. Niestety zmiany, jakie mają się dokonać uderzą właśnie w użytkowników korzystających z tej opcji. Firma planuje wprowadzić pakiet Ultra, który będzie tym samym, co pakiet Premium, lecz tylko pod inną nazwą. Z kolei możliwości dotychczasowego pakietu Premium zostaną okrojone. Nie będzie można już oglądać jednocześnie na czterech ekranach, a jedynie na dwóch.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pakiet Ultra ma kosztować 16,99 euro. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a całość pochodzi z przecieku 9to5Google. Warto jednak zaznaczyć, że nic nie jest pewne, a sam Netflix twierdzi, że na razie bada rynek i testuje różne funkcje oraz produkty, by w jak najlepszy sposób dotrzeć do klienta.

Zobacz też: Zwolnienia w HTC

Gdy jednak dojdzie do podwyżki cen, możemy się spodziewać, że w Polsce zapłacimy około 65-75 złotych. Taka kwota uderzy z pewnością tych, którzy kupowali konto dla własnego użytku i chcieli mieć dostęp do rozdzielczości 4K.

źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x