Netflix losowy odcinek

Netflix na Windows 10 – pojawia się długo wyczekiwany tryb!

Aplikacje

Najnowsza aktualizacja dla aplikacji Netflix z pewnością spodoba się wielozadaniowym użytkownikom Windows 10. Dzięki niej będziemy w stanie oglądać nasz ulubiony serial nie odrywając się od innych czynności.

Netflix na Windows z trybem obraz w obrazie

Obraz w obrazie jest idealną funkcją dla tych, którzy mają coś do zrobienia, a jednocześnie nie potrafią przestać oglądać pełnego zwrotów akcji serialu. Aplikacja Netflix na Windows 10 została zaktualizowana i dodano do niej właśnie tryb obraz w obrazie. Włączając wideo możemy wyodrębnić specjalnie okno, które będziemy mogli dowolnie przesuwać po ekranie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Nowe tapety Google są naprawdę fajne!

Aby uruchomić tryb obraz w obrazie w aplikacji Netflix wystarczy kliknąć na nowy przycisk, który jawi się w prawym dolnym rogu ekranu. Naszym oczom ukazuje się wtedy małe, niezależne okienko oferujące jednak podstawowe przyciski do kontroli filmu.

netflix

Nowość trafiła do aktualizacji aplikacji o numerze 6.59.265. Jeśli zatem korzystacie z natywnego Netflixa na Windows 10, warto pobrać najnowsze wydanie i sprawdzić jak to działa.

źródło: Windows Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x