Najnowsza aktualizacja dla aplikacji Netflix z pewnością spodoba się wielozadaniowym użytkownikom Windows 10. Dzięki niej będziemy w stanie oglądać nasz ulubiony serial nie odrywając się od innych czynności.

Netflix na Windows z trybem obraz w obrazie

Obraz w obrazie jest idealną funkcją dla tych, którzy mają coś do zrobienia, a jednocześnie nie potrafią przestać oglądać pełnego zwrotów akcji serialu. Aplikacja Netflix na Windows 10 została zaktualizowana i dodano do niej właśnie tryb obraz w obrazie. Włączając wideo możemy wyodrębnić specjalnie okno, które będziemy mogli dowolnie przesuwać po ekranie.

Zobacz też: Nowe tapety Google są naprawdę fajne!

Aby uruchomić tryb obraz w obrazie w aplikacji Netflix wystarczy kliknąć na nowy przycisk, który jawi się w prawym dolnym rogu ekranu. Naszym oczom ukazuje się wtedy małe, niezależne okienko oferujące jednak podstawowe przyciski do kontroli filmu.

netflix

Nowość trafiła do aktualizacji aplikacji o numerze 6.59.265. Jeśli zatem korzystacie z natywnego Netflixa na Windows 10, warto pobrać najnowsze wydanie i sprawdzić jak to działa.

źródło: Windows Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.