xiaomi mi 8 pudelko

Xiaomi nie zwalnia tempa – poznaliśmy wygląd Mi Banda 3, Mi 8 i Mi 8 SE

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi już jutro oficjalnie pokaże światu swojego najnowszego flagowca Mi 8 oraz smart-opaskę Mi Band 3. Jakby tego było mało, na konferencji najprawdopodobniej zobaczymy także słabszą i tańszą wersję Mi 8, nazwaną Mi 8 SE.

mi 8 mi 8 se

Zacznijmy więc od wyglądu – Mi 8 i Mi 8 SE będą wyglądały tak: Większy smartfon to oczywiście Mi 8. W jego wnętrzu znajdzie się m.in. Snapdragon 845 wraz z towarzystwem 6 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej. Z kolei Mi 8 SE (według plotek) będzie napędzał nieco słabszy, ale wciąż mocarny procesor – Snapdragon 710 oraz tak samo jak w przypadku większego brata, 6 GB RAM-u. Jeśli okaże się to prawdą, to Mi 8 SE będzie pierwszym na świecie smartfonem, którego zasila wspomniany procesor. W porównaniu do Mi 8, „młodszy brat” ma zostać pozbawiony funkcji rozpoznawania twarzy, ale za to aparat w urządzeniu wspomagać będzie sztuczna inteligencja.

Mi Band 3

O Mi Bandzie 3 pisaliśmy już naprawdę wiele – poznaliśmy jego cenę, a także dowiedzieliśmy się, jakie nowości zaoferuje względem Mi Banda 2. Do kompletu brakowało nam wyraźnego zdjęcia przedstawiającego wygląd tegoż urządzenia. Na szczęście – do dzisiaj. Mi Band 3 prezentuje się tak:

xiaomi mi band 3 zdjecie

Zobacz także: OnePlus 6 czy Honor 10?

Oba smartfony i opaska zostaną oficjalnie pokazane już jutro na konferencji Xiaomi. Osobiście nie mogę się doczekać, czym tym razem zaskoczy nas chińska firma. A Wy – czekacie?

Źródło: gsmarena

Motyw