Xiaomi Mi A2

Jesteś fanem Xiaomi i chcesz odwiedzić Hiszpanię? Weź udział w konkursie!

1 minuta czytania
Komentarze

Firma Xiaomi znana jest przede wszystkim z niskich cen, wysokiej jakości… i tendencji do mocnego inspirowania się produktami konkurencji. Niemniej jednak fanów Chińskich urządzeń nie brakuje, więc właśnie dla nich nadarzyła się właśnie nie lada okazja.

Odwiedź Hiszpanię razem z Xiaomi

Xiaomi zorganizowało konkurs, w którym nagrodami są trzydniowe wycieczki do Hiszpanii na premierę Mi A2. Aby wziąć udział w konkursie, po pierwsze, trzeba być „hardkorowym fanem” i odpowiedzieć poprawnie na co najmniej 18 z 20 pytań (w ciągu 5 minut) dot. firmy w quizie w formularzu zgłoszeniowym, który możecie wypełnić na stronie Mi Explorers.

Jeśli Ci się poszczęści, to Xiaomi wybierze Cię i polecisz na premierę Mi A2 do Madrytu. Firma oczywiście pokryje wszystkie koszty związane z przelotem i zakwaterowaniem (na 3 dni), bez wyżywienia.

Zobacz także: Dlaczego żałuje zakupu Galaxy S8?

Co ciekawe, na wspomnianej wcześniej premierze każdy z grona zwycięzców otrzyma Mi A2 na wyłączność, na zawsze. Jeśli zatem uwielbiasz Xiaomi i chcesz przy tym wygrać fajną wycieczkę, to nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować. Więcej informacji (w tym FAQ) dot. konkursu możecie przeczytać na forum Mi.

Źródło: mi

Motyw