xiaomi mi band 3

Poznaliśmy cenę Mi Banda 3. Szykuje się murowany hit?

1 minuta czytania
Komentarze

Potwierdzone zostało, że Mi Band 3 od Xiaomi oficjalnie zadebiutuje już w czwartek, 31 maja, lecz dotychczas nie było nic słychać o cenie tegoż urządzenia. Suma, którą przyjdzie nam zapłacić za nową opaskę od Xiaomi była nieznana aż do dziś.

Mi Banda 3 kupimy w Chinach za 169 CNY (ok. 26 dolarów), czyli w przeliczeniu na „nasze” za niecałe 97 zł. Oczywiście jeśli opaska dotrze oficjalnie do Polski, to jej cena będzie zapewne odpowiednio wyższa, lecz myślę, że nie przekroczy 150 zł.

Mi band 3 cena

Zobacz także: Samochód na abonament

Informacja jest pewnego rodzaju „wyciekiem kontrolowanym”, przez co jest ona całkowicie pewna. Dla porównania – Mi Band 2 kosztował w Chinach na start 149 CNY (ok. 23 dolary). Biorąc pod uwagę ilość zmian, które mają się pojawić w „trójce”, wzrost ceny o 3 dolary jest śmiesznie niski.

Mi Band 3 w stosunku do Mi Banda 2 zaoferuje m.in. większy, a przede wszystkim dotykowy ekran OLED. Do tego wszystkiego najprawdopodobniej dojdzie jeszcze m.in. certyfikat IP67, dzięki któremu bez obaw będziemy mogli kroczyć w deszczu z naszą nową opaską. O wszystkich zmianach możecie przeczytać we wpisie Łukasza: Mi Band 3.

Źródło: gsmarena

Motyw