xiaomi mi band 3

Poznaliśmy cenę Mi Banda 3. Szykuje się murowany hit?

Newsy

Potwierdzone zostało, że Mi Band 3 od Xiaomi oficjalnie zadebiutuje już w czwartek, 31 maja, lecz dotychczas nie było nic słychać o cenie tegoż urządzenia. Suma, którą przyjdzie nam zapłacić za nową opaskę od Xiaomi była nieznana aż do dziś.

Mi Banda 3 kupimy w Chinach za 169 CNY (ok. 26 dolarów), czyli w przeliczeniu na „nasze” za niecałe 97 zł. Oczywiście jeśli opaska dotrze oficjalnie do Polski, to jej cena będzie zapewne odpowiednio wyższa, lecz myślę, że nie przekroczy 150 zł.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mi band 3 cenaZobacz także: Samochód na abonament

Informacja jest pewnego rodzaju „wyciekiem kontrolowanym”, przez co jest ona całkowicie pewna. Dla porównania – Mi Band 2 kosztował w Chinach na start 149 CNY (ok. 23 dolary). Biorąc pod uwagę ilość zmian, które mają się pojawić w „trójce”, wzrost ceny o 3 dolary jest śmiesznie niski.

Mi Band 3 w stosunku do Mi Banda 2 zaoferuje m.in. większy, a przede wszystkim dotykowy ekran OLED. Do tego wszystkiego najprawdopodobniej dojdzie jeszcze m.in. certyfikat IP67, dzięki któremu bez obaw będziemy mogli kroczyć w deszczu z naszą nową opaską. O wszystkich zmianach możecie przeczytać we wpisie Łukasza: Mi Band 3.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x