mi band 3

Mi Band 3 zadebiutuje już w tym tygodniu! Jakie nowości przyniesie nowa opaska od Xiaomi?

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi potwierdziło, że najnowszy Mi Band oznaczony numerkiem 3 zadebiutuje już w tym tygodniu. Kiedy? Dokładnie w czwartek (31 maja) na konferencji firmy. Informacja jest całkowicie pewna, gdyż podał ją sam CEO Xiaomi – Lei Jun.

Fragment opaski mogliśmy już zobaczyć jakiś czas temu na evencie pokazowym smartfona dla graczy „Black Shark” (na poniższym zdjęciu).

mi band 3

Zobacz także: Nadchodzi lepszy iPhone X – zwie się Mi 8

O nowościach w Mi Band 3 pisał już wcześniej Łukasz. Z jego wpisu możecie dowiedzieć się, że Mi Band 3 w stosunku do Mi Banda 2 zaoferuje m.in. większy, a przede wszystkim dotykowy ekran OLED. Jakby tego było mało, zmienią się także wymiary opaski.

mi band 3

Na chwilę obecną nie mamy informacji co do ceny najnowszego smart-gadżetu od Xiaomi, jednak mam cichą nadzieję, że będzie ona odpowiednia. Z drugiej strony – to w końcu Xiaomi, które słynie z niskich cen i wysokiej jakości. Dla porównania – Mi Band 2 w dniu premiery kosztował około 23 dolary (~ 85 zł), więc jeśli „trójka” będzie w zbliżonej cenie, to szykuje się murowany hit. Co prawda podana wcześniej suma to cena w Chinach, ale w dzisiejszych czasach i tak większość sprowadza produkty Xiaomi prosto z tamtego kraju. Mi Band 2 w Polsce kosztuje obecnie ok. 115 zł, więc spodziewam się (zresztą podobnie jak Łukasz), że Mi Banda 3 będzie można kupić u nas w kraju w graniach 180 zł. Czekacie?

Źródło: gsmarena

Motyw