Smartfon znak zapytania

Jaki smartfon sprzedawał się najlepiej w marcu? Odpowiedź zaskakuje

Newsy

Według firmy analitycznej Counterpoint Research, najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie w marcu tego roku był… Redmi 5A od Xiaomi. Zaskakujące, prawda?

Redmi 5A można kupić już za niecałe 500 zł, co tylko potwierdza, że wiele osób wciąż preferuje tanie urządzenia. Pokazuje to też, że Xiaomi udało się wyrobić naprawdę silną pozycję. Zapewne wielu z Was spodziewało się, że tytuł najlepiej sprzedającego się smartfona w marcu będzie należał do któregoś z iPhone’ów lub Samsungów. Nic bardziej mylnego.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Nadchodzi Surface dla mas

Counterpoint Research zaznaczyło ponadto, że po raz pierwszy w historii to właśnie smartfon od Xiaomi zajął pierwsze miejsce w tej kategorii. Nie da się ukryć, że zbliża się złoty okres dla tej firmy, która swoją drogą całkiem niedawno wskoczyła na czwarte miejsce na liście największych producentów smartfonów. Dzisiejsza wiadomość tylko to potwierdza.

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x