Przyznajemy, że w sprawie koszulek należy się nam wiele słów zasłużonej krytyki. Było to pierwsze przedsięwzięcie tego typu, na które się zdecydowaliśmy, a jak wiadomo profesjonalizm przychodzi z czasem, więc wszystko jeszcze przed nami. Seria naszych drobnych poślizgów, a także opóźnienie firmy produkującej koszulki spowodowało, że na towar musieliśmy czekać prawie 2 tygodnie. 

Wczoraj o godzinie 13:52 właściciel portalu i koordynator całej koszulkowej akcji – Jakub – poinformował na naszym facebookowym profilu, że koszulki dotarły do niego. Zamówienie nie zostało zrealizowane w 100%, brakuje kilku sztuk koszulek z różnych rozmiarów, a także 4 sztuk koszulek w rozmiarze XXXL, z odpowiednimi osobami Jakub będzie się kontaktować osobiście, celem ustalenia dalszych kroków.

W dniu wczorajszym i dzisiejszym została do Was wysłana pierwsza partia koszulek (50% całego zamówienia). Tak jak zapowiadaliśmy, koszulki i kubki zostają odpowiednio zapakowane, aby ochronić je przed ewentualnymi uszkodzeniami, zapakowane w kopertę bąbelkową i wysłane priorytetowym listem poleconym. Pierwsi szczęśliwcy powinni otrzymać nasze gadżety już jutro. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie koszulek możecie je zadać w komentarzu pod tym tekstem lub wysłać mi je bezpośrednio na maila – [email protected], jeśli tylko będę mógł postaram się udzielić Wam pomocy. 

W ciągu kilkudziesięciu minut zostaną wykonane pierwsze zdjęcia towaru i zamieszczone na naszym portalu. Bądźcie na bieżąco!
 

kubekikoszulki1
kubekikoszulki2
kubekikoszulki3
kubekikoszulki4
kubekikoszulki5

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz