Aktualizacja Jelly Bean dla Xperii S jednak w maju. Galaxy Note w tym samym czasie

Newsy

Temat aktualizacji Sony Xperia S do wersji Jelly Bean systemu Android jest tematem drażliwym dla wszystkich jego użytkowników. Nowa wersja miała pojawić się pierwotnie w marcu. Później termin przełożono na kwiecień, jednak nie pojawiła się ona do tej pory.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jedna z francuskich sieci komórkowych: SFR, przedstawiła swoją listę aktualizacji urządzeń. Wynika z niej, że „eska” otrzyma Jelly Bean w maju. 

Dla przypomnienia Xperia S pojawiła się na rynku w lutym 2012 z Gingerbread 2.3 na pokładzie. W międzyczasie otrzymała ICS-a. Android 4.1 to niemal na pewno ostatnia aktualizacja, która zostanie wydana dla tego smartfona.

Patrząc na powyższą listę warto również zwrócić uwagę na Galaxy Note, dla którego również przewidziano update (tym razem na pewno będzie to wersja 4.2) mający pojawić się także w maju. Tu również z pewnością mamy do czynienia z ostatnim tego typu zabiegiem dla tego smartfona, jednak zdaję się to wyglądać nieco lepiej niż w przypadku Sony…

Źródło: xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x