LG G7 ThinQ

Oto LG G7 ThinQ w pełnej okazałości. Na dzień przed oficjalną premierą

Newsy

LG G7 ThinQ zostanie oficjalnie zaprezentowany już jutro. Jak to zwykle bywa, mało które urządzenie pozostaje tajemnicą aż do premiery. W przypadku najnowszego flagowca LG wiemy już niemal wszystko, a do tego dołączyły dziś nowe zdjęcia wykonane gdzieś w Korei Południowej na stoisku firmy bądź w sklepie.

Wspomniane zdjęcia można obejrzeć poniżej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Jak działa SMS?

Na powyższych zdjęciach można zauważyć, że LG pozwoli ukryć notcha, co wygląda tutaj bardzo efektownie – trzeba się mocno przyjrzeć, by go dostrzec. Kolejnym, tym razem niemiłym spostrzeżeniem jest fakt, że smartfon strasznie się palcuje, co można zauważyć po jego pleckach.

Ponadto wiemy, że LG G7 ThinQ zostanie wyposażony w Snapdragona 845 wraz z towarzystwem 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej. Całość dopełni system Android Oreo w wersji 8.1. Spekuluje się, że smartfon wejdzie do sprzedaży już w połowie maja. Będzie można go kupić w pięciu kolorach: Aurora Black, Platinum Grey, Raspberry Rose, Glossy Moroccan Blue i Matte Moroccan Blue .

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x