HTC First to pierwszy smartfon z Facebook Home

Newsy

Podczas prezentacji programu Facebook Home, o którym pisaliśmy wcześniej, na dzisiejszej konferencji przedstawiono też pierwszy smartfon, który zostanie domyślnie wyposażony w tę aplikację. Jest to HTC First, który jest urządzeniem ze średniej półki i oferuje przyzwoitą specyfikację techniczną.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

First jest pierwszym urządzeniem wyposażonym w nowy dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400. Posiada on również ekran 4,3″ o dobrej rozdzielczości 720p (1280×720), który powinien zagwarantować wyraźny i ostry obraz. Oprócz tego urządzenie będzie też oferować łączność 4G, a głębsze informacje na temat HTC First nie są jeszcze znane. Oczywiście najważniejszym elemntem tego smartfona ma być głęboka integracja z Facebookiem, i to właśnie do użytkowników tego portalu społecznościowego sprzęt ten jest adresowany.

 

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x