Od premiery pierwszego iPhone’a SE minęło już dość sporo czasu, a o jego następcy wciąż cisza. Na szczęście do dzisiaj, gdyż w sieci właśnie pojawił się filmik przedstawiający rzekomego iPhone’a SE2.

Na pierwszy rzut oka urządzenie wygląda autentycznie, ale jeśli przyjrzymy się dokładniej, to dostrzeżemy pewne szczegóły, które świadczą o tym, że jest to tylko replika z Androidem wzorowanym na iOS’ie. Niemniej jednak filmik daje wgląd na to, jak może wyglądać przyszły smartfon od Apple.

Zobacz także: Notch już niedługo przejdzie do historii

Na powyższym wideo pierwsze co rzuca się w oczy to oczywiście charakterystyczne wycięcie, tzw. notch, znany m.in. z iPhone’a X. Autor nagrania bez problemu korzysta ze smartfona za pomocą gestów, które od całkiem niedawna są nieodzowną częścią telefonów spod znaku nadgryzionego jabłka. Na pleckach urządzenia znalazł się także aparat, który wygląda i wystaje tak samo jak w sztandarowym iPhonie X. Osobiście taki koncept zupełnie do mnie nie przemawia. Rzekomy iPhone SE2 nie wygląda już tak poręcznie jak poprzednik, a wspomniany wystający tylny aparat tylko mnie w tym utwierdza.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.