LG G7

LG G7 bez tajemnic – miesiąc premiery, przewidywana specyfikacja i cena

1 minuta czytania
Komentarze

LG G7 to w ostatnim czasie gorący temat. Pojawia się coraz więcej plotek, domysłów i przecieków. Tym razem poznaliśmy miesiąc premiery, przewidywaną specyfikację oraz cenę tytułowego smartfona.

LG G7 pierwotnie miał się ukazać nieco wcześniej. Nie stało się tak z powodu zmian jakie zaszły w polityce firmy oraz w samym smartfonie. LG jakiś czas temu postanowiło, że nie będzie już regularnie wydawać nowych smartfonów. W związku z tą decyzją premiera G-siódemki została przesunięta, a ona sama zaprojektowana od nowa, by mieć pewność, że urządzenie okaże się hitem. Według koreańskich mediów, w pełni dopracowany LG G7 ukaże się pod koniec maja bieżącego roku.

Co zrobiło LG by wyróżnić swój nowy smartfon? Oczywiście, że dodało charakterystyczne wycięcie, tzw. notcha.

Zobacz także: Sprawdź, jakie aplikacje drenują baterię Twojego smartfona (bez roota)

LG G7 najprawdopodobniej będzie wyglądał tak jak na powyższym renderze. Ponadto, bez zaskoczeń, sercem smartfona ma być Snapdragon 845 w parze z 6 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Na pleckach urządzenia najprawdopodobniej znajdzie się podwójny aparat 16 Mpix, a w jego wnętrzu – bateria 3000 mAh. Cena ma być nieznacznie większa od modelu G6 i kształtować się na poziomie 850-950 dolarów (ok. 2900 – 3250 zł).

Źródło: phonearena

Motyw