LG stawia na innowacyjność

LG nie będzie już regularnie wydawać nowych smartfonów

Newsy

Mobilny oddział LG robi co może, by w końcu zacząć zarabiać. Firma właśnie ogłosiła, że odchodzi od strategii regularnego wydawania nowych smartfonów, której trzymali się przez lata. W zamian za to, nowe telefony Koreańczyków będą pojawiać się tylko wtedy, kiedy będą potrzebne.

Będziemy pokazywać nowe smartfony tylko wtedy, kiedy będą potrzebne. Nie będziemy wydawać urządzeń, tylko dlatego, że robią to nasi rywale – powiedział Cho Sung-jin, wiceprezes LG Electronics.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Połączenie smartfona z laptopem – nowy projekt Razera

Wspomniana osoba przekazała tytułową informację na tegorocznych targach CES w Las Vegas. Sung-jin dodał także, że nowa polityka firmy skupi się na wydawaniu większej liczby wariantów poszczególnych modelów, by dłużej utrzymać je przy życiu.

Taka taktyka wydaje się całkowicie zrozumiała. Pozwoli ograniczyć koszty, a także wydawać bardziej dopracowane smartfony. Trzymam kciuki, by LG w końcu wyszło na prostą.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x