Sony szaleje. Kupując Xperię XZ2 w przedsprzedaży, dostaniesz konsolę

Newsy

Przedsprzedaż najnowszego dziecka SonyXperii XZ2 rusza już w poniedzialek, 12 marca. Z tej okazji firma przygotowała bardzo ciekawy gratis, który otrzymają wszyscy, którzy złożą przedpremierowe zamówienie na wspomniany smartfon.

Chodziły głosy, że dodawany przedmiot do tegorocznego flagowca Sony sprawi, że będzie to najlepsza oferta, jaką firma kiedykolwiek przygotowała. Plotki wydają się potwierdzać, bo w zestawie z Xperią XZ2 dostaniemy… konsolę Playstation 4 Slim z dyskiem o pojemności 500 GB. Jakby tego było mało, w zestawie znajdziemy także trzy gry PlayLink. Mówiąc krótko – Sony ma gest.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sony Playstation 4 Slim

 

Zobacz także: Oto najbardziej absurdalna reklama smartfona, jaką kiedykolwiek zobaczysz

Na chwilę obecną polska cena Xperii XZ2 nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że w innych zakątkach Europy za najnowszego flagowca Japończyków zapłacimy 799 (ok. 3350 zł), zatem cena w naszym kraju powinna być bardzo zbliżona – osobiście obstawiam 3499 zł. Hojny gratis najprawdopodobniej będzie dotyczył tylko tytułowego smartfona – Xperia XZ2 Compact raczej się nie załapie.

Źródło: gsmmaniak


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x