Oto najbardziej absurdalna reklama smartfona, jaką kiedykolwiek zobaczysz

mm Kacper Kościański Newsy 2018-03-08

Co tam wielkie billboardy, spoty telewizyjne. Chińczycy wcale ich nie potrzebują, by sprzedać swój smartfon. Firma AGM wpadła na pomysł bardzo kreatywnej, a przy tym absurdalnie głupiej reklamy.

Zapomnijcie o tradycyjnych reklamach utrzymanych w poważnym stylu. AGM zrywa z dotychczasowymi normami i prezentuje filmik, w którym… żona lub dziewczyna pewnego mężczyzny dowiaduje się o jego śmierci. Na szczęście technologia jest już na tyle rozwinięta, że lekarzom udało się połączyć mózg niejakiego Lao Gonga ze smartfonem. I tak oto rozpoczyna się pełna przeciwieństw losu przygoda młodej kobiety z mężem/chłopakiem w kieszeni.

Zobacz także: Wiemy, dlaczego iPhone X nie sprzedaje się za dobrze

AGM X2 to smartfon niemal niezniszczalny. Wodoszczelny, bardzo wytrzymały i przede wszystkim wydajny (Snapdragon 653, 6 GB RAM, 128 GB ROM, 6000 mAh). W powyższym spocie podkreślono wszystkie te cechy. Najpierw telefon wylądował w wodzie – nic mu się nie stało. Podeptała go zgraja groźnych panów – również nic. Co interesujące, producent w zestawie dodaje także moduł, który pozwala urządzeniu unosić się na wodzie, dzięki czemu jest to sprzęt, który sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji. AGM X2 możecie kupić na Aliexpress. Chińczycy to mają pomysły…

Źródło: YouTube • Valkyx

  Ściągneli pomysł z jednego z odcinków Black Mirror

  • cherrz

   Też sobie skojarzyłem.

 • Adrian Markowski

  zenujaca reklama

 • makmk

  Słabe. „Nówka motorolka :D” (do wyszukania na yt) zjada ją na śniadanie.

 • stark2991

  Do reklam z Japonii jeszcze daleko 😉
  Chciałbym się odnieść do tej zdolności do pływania na wodzie – fajny pomysł, ale telefon rzadko kiedy wyląduje płasko na wodzie, a nie sądzę by potrafił sam wynurzyć się z wody gdyby wpadł pod kątem.
  I nie wiem czy ta pani ma tak małe dłonie, ale przez chwilę myślałem, ze trzyma 7″ tablet :p

  • mickey93

   to azjatka więc ma małe dłonie….

   co do pływania, to zależy tylko od wyporności tego modułu

  • Valkyx

   Pani w filmie nakładała na niego etui które utrzymuje tel na powierzchni.

 • Krzysiek j

  Ha ha ha ha ha ha …