Co tam wielkie billboardy, spoty telewizyjne. Chińczycy wcale ich nie potrzebują, by sprzedać swój smartfon. Firma AGM wpadła na pomysł bardzo kreatywnej, a przy tym absurdalnie głupiej reklamy.

Zapomnijcie o tradycyjnych reklamach utrzymanych w poważnym stylu. AGM zrywa z dotychczasowymi normami i prezentuje filmik, w którym… żona lub dziewczyna pewnego mężczyzny dowiaduje się o jego śmierci. Na szczęście technologia jest już na tyle rozwinięta, że lekarzom udało się połączyć mózg niejakiego Lao Gonga ze smartfonem. I tak oto rozpoczyna się pełna przeciwieństw losu przygoda młodej kobiety z mężem/chłopakiem w kieszeni.

Zobacz także: Wiemy, dlaczego iPhone X nie sprzedaje się za dobrze

AGM X2 to smartfon niemal niezniszczalny. Wodoszczelny, bardzo wytrzymały i przede wszystkim wydajny (Snapdragon 653, 6 GB RAM, 128 GB ROM, 6000 mAh). W powyższym spocie podkreślono wszystkie te cechy. Najpierw telefon wylądował w wodzie – nic mu się nie stało. Podeptała go zgraja groźnych panów – również nic. Co interesujące, producent w zestawie dodaje także moduł, który pozwala urządzeniu unosić się na wodzie, dzięki czemu jest to sprzęt, który sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji. AGM X2 możecie kupić na Aliexpress. Chińczycy to mają pomysły…

Źródło: YouTube

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kacper Kościański

    Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.