Oto najbardziej absurdalna reklama smartfona, jaką kiedykolwiek zobaczysz

Kacper Kościański Newsy 2018-03-08

Co tam wielkie billboardy, spoty telewizyjne. Chińczycy wcale ich nie potrzebują, by sprzedać swój smartfon. Firma AGM wpadła na pomysł bardzo kreatywnej, a przy tym absurdalnie głupiej reklamy.

Zapomnijcie o tradycyjnych reklamach utrzymanych w poważnym stylu. AGM zrywa z dotychczasowymi normami i prezentuje filmik, w którym… żona lub dziewczyna pewnego mężczyzny dowiaduje się o jego śmierci. Na szczęście technologia jest już na tyle rozwinięta, że lekarzom udało się połączyć mózg niejakiego Lao Gonga ze smartfonem. I tak oto rozpoczyna się pełna przeciwieństw losu przygoda młodej kobiety z mężem/chłopakiem w kieszeni.

Zobacz także: Wiemy, dlaczego iPhone X nie sprzedaje się za dobrze

AGM X2 to smartfon niemal niezniszczalny. Wodoszczelny, bardzo wytrzymały i przede wszystkim wydajny (Snapdragon 653, 6 GB RAM, 128 GB ROM, 6000 mAh). W powyższym spocie podkreślono wszystkie te cechy. Najpierw telefon wylądował w wodzie – nic mu się nie stało. Podeptała go zgraja groźnych panów – również nic. Co interesujące, producent w zestawie dodaje także moduł, który pozwala urządzeniu unosić się na wodzie, dzięki czemu jest to sprzęt, który sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji. AGM X2 możecie kupić na Aliexpress. Chińczycy to mają pomysły…

Źródło: YouTube • hutnik szkła

  Posiadłem kilka smartfonów rugged od myphone które wbrew wielu opinią działały bardzo dobrze(do czasu aktualizacji androida które myphone zaczął wprowadzać)szukając lepszych parametrów i aparatu trafiłem na AGM X2 to inna liga w porównaniu do myphone.Bardzo dobre bebechy i aparaty,amoledowy ekran śmiga bezproblemowo bateria bajka,telefon wcale nie jest ciężki lżejszy niż np hammer axe pro.Jedyna wada to szklane ozdobne plecki które ładnie wyglądają ale lubią pęknąć co prawda nie wpływa to na wodosczelność ale telefon z militarną normą i szklanymi pleckami ?Oczywiście plecki można bezproblemowo dokupić i wymienić,co do tego by smartfon pływał trzeba go wpiąć do dodatkowego pływającego etui które jest dostarczone wraz z telefonem .

 • Valkyx

  Ściągneli pomysł z jednego z odcinków Black Mirror

  • cherrz

   Też sobie skojarzyłem.

 • Adrian Markowski

  zenujaca reklama

 • makmk

  Słabe. „Nówka motorolka :D” (do wyszukania na yt) zjada ją na śniadanie.

 • stark2991

  Do reklam z Japonii jeszcze daleko 😉
  Chciałbym się odnieść do tej zdolności do pływania na wodzie – fajny pomysł, ale telefon rzadko kiedy wyląduje płasko na wodzie, a nie sądzę by potrafił sam wynurzyć się z wody gdyby wpadł pod kątem.
  I nie wiem czy ta pani ma tak małe dłonie, ale przez chwilę myślałem, ze trzyma 7″ tablet :p

  • mickey93

   to azjatka więc ma małe dłonie….

   co do pływania, to zależy tylko od wyporności tego modułu

  • Valkyx

   Pani w filmie nakładała na niego etui które utrzymuje tel na powierzchni.

 • Krzysiek j

  Ha ha ha ha ha ha …