Sony Xperia XZ

Kolejny flagowiec Sony ze Snapdragonem 845 trafił do bazy Geekbench

Newsy

Targi MWC tuż za rogiem. Sony zamierza pokazać na nich co najmniej dwa nowe flagowe urządzenia – Xperię XZ2 oraz Xperię XZ2 Compact. Jeden z nich wylądował właśnie w bazie Geekbench, gdzie zdobył dość… kiepski wynik.

O którym urządzeniu mowa? Nie wiadomo, choć na pewno jest to któryś z wyżej wymienionych. Co prawda wyniki tych dwóch i tak powinny być do siebie bardzo zbliżone, gdyż Xperia XZ2 Compact to mniejsza wersja Xperii XZ2jest zatem duża szansa, że przekątna ekranu będzie jedyną różnicą pomiędzy nimi.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Średnia prędkość LTE na świecie stoi w miejscu, za to zwiększa się zasięg

Urządzenie napędza Snapdragon 845 w towarzystwie 4 GB RAM-u. Całość działa pod kontrolą Androida Oreo 8.0. Wynik jak na takie wnętrze wydaje się dość mizernyGalaxy S9 z Exynosem 9810 zdobył w teście jednego rdzenia prawie 1300 punktów więcej. Nowe flagowce Sony ujrzą światło dzienne za kilka dni, choć te nie skrywają już przed nami zbyt wielu tajemnic – wiemy nawet, jak będzie wyglądała Xperia XZ2 Compact. Prywatnie nie wróże dużego sukcesu, ale to tylko moje przypuszczenia.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x