Targi MWC tuż za rogiem. Sony zamierza pokazać na nich co najmniej dwa nowe flagowe urządzenia – Xperię XZ2 oraz Xperię XZ2 Compact. Jeden z nich wylądował właśnie w bazie Geekbench, gdzie zdobył dość… kiepski wynik.

O którym urządzeniu mowa? Nie wiadomo, choć na pewno jest to któryś z wyżej wymienionych. Co prawda wyniki tych dwóch i tak powinny być do siebie bardzo zbliżone, gdyż Xperia XZ2 Compact to mniejsza wersja Xperii XZ2jest zatem duża szansa, że przekątna ekranu będzie jedyną różnicą pomiędzy nimi.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Średnia prędkość LTE na świecie stoi w miejscu, za to zwiększa się zasięg

Urządzenie napędza Snapdragon 845 w towarzystwie 4 GB RAM-u. Całość działa pod kontrolą Androida Oreo 8.0. Wynik jak na takie wnętrze wydaje się dość mizernyGalaxy S9 z Exynosem 9810 zdobył w teście jednego rdzenia prawie 1300 punktów więcej. Nowe flagowce Sony ujrzą światło dzienne za kilka dni, choć te nie skrywają już przed nami zbyt wielu tajemnic – wiemy nawet, jak będzie wyglądała Xperia XZ2 Compact. Prywatnie nie wróże dużego sukcesu, ale to tylko moje przypuszczenia.

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.