Wyciekł prototyp Xperii XZ2 Compact – smartfona z wypukłymi pleckami

Newsy

Kilka godzin temu Łukasz pisał m.in. o tajemniczym filmiku, którego w ostatnim czasie wypuściło Sony. Wynika z niego, że firma planuje pokazać smartfon z wypukłymi pleckami. Teraz informacje wydają się potwierdzać, gdyż właśnie wyciekło zdjęcie prototypu Xperii XZ2 Compact.

Przeciek pochodzi z komentarza na Xperia Blog, gdzie czytelnik opublikował poniższe zdjęcia. Według niego po prawej stronie znajduje się tytułowa Xperia XZ2 Compact, a z lewej leży Xperia Z5 Compact.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Analizujemy, jaka będzie cena Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9+

Wygląda na to, że Sony zamierza pójść w opływowe kształty, gdyż to co wyróżnia Xperię XZ2 Compact to właśnie wypukłe plecki, które w teorii powinny zwiększać komfort użytkowania (lepszy chwyt). Komentator wspomniał także, że smartfon nie posiada wejścia słuchawkowego, a czytnik linii papilarnych został umieszczony z tyłu. Podkreśla on, że jest to tylko prototyp, ale bardzo zbliżony do wyglądu oficjalnego urządzenia – górna ramka finalnie ma zostać tylko odrobinę zmniejszona (czyli nadal nie będzie to tzw. bezramkowiec). Smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany na targach MWC, które odbędą się już za kilka dni.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x