Samsung Galaxy S9 jest tuż za rogiem. Wariant przeznaczony na rynek europejski (z Exynosem 9810 zamiast Snapdragona 845) pojawił się właśnie w bazie Geekbench. Smartfon wykręcił imponujące wyniki, co zwiastuje udane urządzenie.

Nowej Galaktyce wydajności zdecydowanie nie zabraknie. Galaxy S9 zdobył 3648 punktów w teście jednego rdzenia, zaś wynik wielordzeniowy wyniósł aż 8895 punktów.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Instalacja Androida Oreo na Galaxy S8 i S8+ może zakończyć się bootloopem – co wtedy?

Powyższy zrzut ekranu ukazuje także szczątkowe informacje o samym smartfonie. Wynika z niego, że telefon będzie miał 4 GB RAM-u, a sam Exynos 9810 ma osiem rdzeni o częstotliwości bazowej 1,79 GHz. Patrząc na podane wyniki, autorski układ Samsunga wypada lepiej od Snapdragona 845, który będzie sercem Galaxy S9 i Galaxy S9+ na rynku amerykańskim. Co tu dużo mówić – nadchodzący flagowiec Koreańczyków będzie naprawdę potężny. Oficjalnie poznamy go już 25 lutego na targach MWC. Czekacie?

Źródłó: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.