Samsung Galaxy Note 8

Nowości Samsung Experience 9 i Android Oreo na Galaxy Note8 – zrzuty ekranu

Newsy

Samsung Experience to charakterystyczna nakładka. Dominuje w niej kolor biały, a jej interfejs jest dość płaski bez zbędnych efektów 3D. To już nie lagujący TouchWiz, a świetna nakładka, która wprowadza wiele nowości niedostępnych u innych producentów. Co wyróżnia Samsung Experience? Możecie o tym przeczytać w moim wpisie.

Wygląda na to, że popularna nakładka na Androidzie Oreo będzie jeszcze lepsza. Nadchodzi bowiem wersja 9.0 Samsung Experience, w której zobaczymy kilka usprawnień. Jakiś czas temu kilkoro użytkowników Galaxy Note8 było zaskoczonych aktualizacją do Oreo dla ich smartfonów. Okazało się, że Samsung wytypował szczęśliwców, aby przetestować przesyłanie update’u. Jednak dzięki tej grupie osób poznaliśmy nowinki, jakie pojawią się w nowej odsłonie Samsung Experience na Androidzie Oreo. Przyjrzyjmy się zatem zamieszczonym we wpisie zrzutom ekranu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: 10 GB RAM w smartfonie już niedługo

Teraz użytkownicy oryginalnej klawiatury Samsunga będą mogli wyszukiwać GIFy oraz naklejki. Specjalny toolbar może zostać wyłączony, gdy zbytnio przeszkadza. Nowa możliwość przypomina mi nieco rozwiązanie znane z Messengera.

Ponadto w opcji wysokiego kontrastu klawiatury będzie można ustawić 4 style kolorów. Dodatkowo filtr światła niebieskiego został wzbogacony o możliwość ustawienia odcieni pożądanych przez nasze oczy.

Większą zmianą jest modyfikacja menu Samsung Cloud. Informacje o tym, co zajmuje przestrzeń w chmurze i jak dużo miejsca, są lepiej widoczne. Pojawił się wielokolorowy pasek, który dokładnie pokazuje zajętą przestrzeń oraz karty wyświetlające szczegóły.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x