ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Google Pixel 2 i Google Home Mini w polskich sklepach – ile kosztują?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Jeśli ktoś z Was rozważa zakup Google Pixel 2 to z pewnością wie, że niełatwo jest go zdobyć w naszym kraju. Niedawno informowaliśmy Was o pojawieniu się Google Pixel 2 XL w ofercie polskiego sklepu. Trafił do niego także mniejszy model. Ile kosztuje?

Google Pixel 2

Od razu zaznaczam – tanio nie jest. Google Pixel 2 XL w x-kom został wyceniony na 4399 złotych. Za mniejszego brata zapłacimy oczywiście mniej, choć wciąż jest to kwota z wysokiej półki. Google Pixel 2 to koszt rzędu 3599 złotych. Widzimy zatem, że jest to jeden z najdroższych flagowych modeli na rynku.

Dostaniemy go w wersji 64 GB i w trzech wariantach kolorystycznych: Clearly White, Just Black i Kinda Blue.

Zobacz też: Google przejmuje pracowników HTC

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem i zadajecie sobie pytanie czy zagranicą znajdziecie taniej… To odpowiedź jest twierdząca. W promocyjnej cenie można go dostać nawet za 2700 złotych. Kwestia jedynie ściągnięcia go do Polski.

O różnicach między Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL również u nas poczytacie. Warto pamiętać, że są to smartfony, które wsparcie od Giganta Mountain View otrzymują najszybciej i na pewno na jednej aktualizacji się nie skończy.

Google Home Mini

W x-kom znajdziemy także Google Home Mini w cenie 299 złotych. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym oraz szarym. Google Home Mini jest mniejszą wersją głośnika Google Home. To nasz osobisty asystent, który powie nam, jaka jest pogoda za oknem, poda wyniki sportowe czy włączy serial na Netflixie.

Okrągły kształt zapewnia emisję dźwięku 360 stopni, dzięki czemu powinniśmy go słyszeć z każdego miejsca. Google Home Mini łączy się także z Google Chromecast, Nest oraz Philips Hue.

źródło: x-kom

Sprawdź najnowsze wpisy