O iPhone SE 2 słyszy się coraz więcej. Być może Apple rzeczywiście zamierza wypuścić odświeżoną wersję dwuletniego już kompaktowego smartfonu. Najnowsze plotki zdradzają m.in. kiedy mogłoby to nastąpić.

iPhone SE 2 z bezprzewodowym ładowaniem

iPhone SE 2 ma zostać zamknięty w szklanej obudowie. Oznacza to, że Apple prawdopodobnie zaimplementuje w nim funkcję bezprzewodowego ładowania, którą możemy znać z iPhone 8 czy iPhone 8 Plus. Analityk Digitimes Reasearch, Luke Lin sugeruje, że Gigant z Cupertino zaprezentuje urządzenie w drugiej połowie przyszłego kwartału.

Jeśli iPhone SE 2 okaże się gotowy do wprowadzenia do oferty w maju bądź w czerwcu to możemy z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że Apple zdecyduje się go pokazać podczas konferencji WWDC 2018 dla deweloperów.

Oprócz bezprzewodowego ładowania smartfon ma otrzymać także kamerkę iSight z iPhone 7, czterordzeniowy procesor Apple A10 i 2 GB RAM. Prawdopodobnie i tym razem braknie funkcji Touch ID. Nie ma również co liczyć na kamerkę TrueDepth z Face ID.

Zobacz też: Twitter uczy się dla nas!

Obecnie o iPhone SE 2 krąży mnóstwo plotek. Część z nich może okazać się prawdziwa, o ile smartfon jest w planach wydawniczych Apple. Odświeżenie tego modelu byłoby dobrym krokiem, mogłoby zachęcić do zakupu poszukiwaczy małych smartfonów, jak i posiadaczy iPhone SE do wymiany na nowszy model.

źródło: Digitimes

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.