Od debiutu Nexus-a 4 na rynkach zachodnich minęło już sporo czasu i osoby zainteresowane kupnem tego modelu miały już okazję to uczynić nie raz. Nie zmienia to jednak faktu, że od dzisiaj wszyscy chętni mogą to zrobić już bez przeszkód, ponieważ smartfon, który powstał dzięki współpracy Google i LG wreszcie zadebiutował w Polsce.

Nexus 4 jest dostępny w przedsprzedaży w sieci Play od dzisiaj. W najbliższych tygodniach będą mogli go zakupić także abonenci Orange oraz klienci Komputronika, Euro RTV AGD oraz Media Expert.

O zaletach Nexus-a 4 można mówić wiele, dlatego nie będę rozwodził się nad nimi w tym news-ie. Zachęcam natomiast do zapoznania się ze szczegółową recenzją (kliknij >tutaj<) przygotowaną przez Piotra Andrzejewskiego, który opisał wszystkie plusy i minusy tego modelu.

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.