lg v30

LG na MWC 2018 może pokazać ulepszony model V30

Newsy

Według najnowszych informacji LG może przygotowywać się do pokazania ulepszonego modelu V30 na nadchodzących targach MWC. Wydaje się to całkiem prawdopodobne, ponieważ niedawno firma ogłosiła, że nie będzie już regularnie wydawać nowych smartfonów, by dłużej ulepszać te istniejące.

Poprawiony LG V30 miałby różnić się od poprzednika ulepszonymi funkcjami sztucznej inteligencji. Według plotek nowo-stary model może nosić nazwę V30+‘α’. Wcześniejsza strategia Koreańczyków zakładała zapowiedź nowego smartfona z serii G każdego roku w lutym lub marcu. Odwołując się do decyzji CEO firmy, LG G7 nie pojawi się na MWC 2018, gdyż prace nad nim zostały wstrzymane.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Lista urządzeń Xiaomi, które otrzymają aktualizację do MIUI 9

Nie wiadomo dokładnie, jak miałyby wyglądać nowe funkcje, aczkolwiek mówi się, że firma może opracować je wraz z Google. Mimo wszystko radzę czytać ten tekst z przymrużeniem oka, ponieważ informacje w nim zawarte nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jeśli ulepszony LG V30 faktycznie ujrzy światło dzienne na wspomnianych targach, to możemy być pewni, że na G-siódemkę poczekamy jeszcze kilka długich miesięcy.

Źródło: koreaherald


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x