Według najnowszych informacji LG może przygotowywać się do pokazania ulepszonego modelu V30 na nadchodzących targach MWC. Wydaje się to całkiem prawdopodobne, ponieważ niedawno firma ogłosiła, że nie będzie już regularnie wydawać nowych smartfonów, by dłużej ulepszać te istniejące.

Poprawiony LG V30 miałby różnić się od poprzednika ulepszonymi funkcjami sztucznej inteligencji. Według plotek nowo-stary model może nosić nazwę V30+‘α’. Wcześniejsza strategia Koreańczyków zakładała zapowiedź nowego smartfona z serii G każdego roku w lutym lub marcu. Odwołując się do decyzji CEO firmy, LG G7 nie pojawi się na MWC 2018, gdyż prace nad nim zostały wstrzymane.

Zobacz także: Lista urządzeń Xiaomi, które otrzymają aktualizację do MIUI 9

Nie wiadomo dokładnie, jak miałyby wyglądać nowe funkcje, aczkolwiek mówi się, że firma może opracować je wraz z Google. Mimo wszystko radzę czytać ten tekst z przymrużeniem oka, ponieważ informacje w nim zawarte nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jeśli ulepszony LG V30 faktycznie ujrzy światło dzienne na wspomnianych targach, to możemy być pewni, że na G-siódemkę poczekamy jeszcze kilka długich miesięcy.

Źródło: koreaherald

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.