LG Logo

Prace nad LG G7 wstrzymane

Newsy

Osoby, które czekają na następcę LG G6, będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Dyrektor generalny LG, Jo Seong-jin, nakazał wstrzymać pracę nad tytułowym urządzeniem.

Wszystko wskazuje na to, że na LG G7 poczekamy jeszcze przynajmniej kilka tygodni lub nawet miesięcy. Cały smartfon ma zostać sprawdzony od podstaw – by mieć pewność, że okaże się on sukcesem. Może się też okazać, że prace rozpoczną się od nowa, ale jest to raczej mało prawdopodobne. Koreańczycy robią co mogą, by w końcu zacząć zarabiać. Trudno im się dziwić, bo dział mobilny firmy od kilku lat nie przynosi zysków. Jakiś czas temu spółka ogłosiła, że już nie będzie regularnie wydawać nowych smartfonów. Takie działanie ma na celu ograniczenie kosztów oraz produkcję bardziej dopracowanych urządzeń.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Plus rozdaje rękawiczki, w których obsługa smartfona nie jest problemem

Jedno jest pewne: LG G7 nie pojawi się na nadchodzących targach MWC. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy smartfon ujrzy światło dzienne, aczkolwiek chodzą plotki o końcu marca i rozpoczęciu sprzedaży w kwietniu. Jeśli G-siódemka faktycznie przechodzi gruntowny lifting, to zapewne poczekamy jeszcze dłużej.

Źródło: androidcentral


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x