ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
LG Logo

Prace nad LG G7 wstrzymane

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Osoby, które czekają na następcę LG G6, będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Dyrektor generalny LG, Jo Seong-jin, nakazał wstrzymać pracę nad tytułowym urządzeniem.

Wszystko wskazuje na to, że na LG G7 poczekamy jeszcze przynajmniej kilka tygodni lub nawet miesięcy. Cały smartfon ma zostać sprawdzony od podstaw – by mieć pewność, że okaże się on sukcesem. Może się też okazać, że prace rozpoczną się od nowa, ale jest to raczej mało prawdopodobne. Koreańczycy robią co mogą, by w końcu zacząć zarabiać. Trudno im się dziwić, bo dział mobilny firmy od kilku lat nie przynosi zysków. Jakiś czas temu spółka ogłosiła, że już nie będzie regularnie wydawać nowych smartfonów. Takie działanie ma na celu ograniczenie kosztów oraz produkcję bardziej dopracowanych urządzeń.

Zobacz także: Plus rozdaje rękawiczki, w których obsługa smartfona nie jest problemem

Jedno jest pewne: LG G7 nie pojawi się na nadchodzących targach MWC. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy smartfon ujrzy światło dzienne, aczkolwiek chodzą plotki o końcu marca i rozpoczęciu sprzedaży w kwietniu. Jeśli G-siódemka faktycznie przechodzi gruntowny lifting, to zapewne poczekamy jeszcze dłużej.

Źródło: androidcentral

Sprawdź najnowsze wpisy