miui 9, miui

Pełna i potwierdzona lista urządzeń, które otrzymają MIUI 9

Newsy

Wczoraj na firmowym koncie MIUI na portalu Weibo pojawiła się zapowiedź „dobrej wiadomości”. Dzisiaj chiński producent ogłosił, czym ona jest. Myślę, że widząc tę listę wielu z Was się ucieszy.

40 urządzeń Xiaomi z MIUI 9

Najnowsza wiadomość potwierdza, które smartfony otrzymają najnowszą wersję nakładki producenta. MIUI 9 jak narazie trafiło na niespełna trzydzieści urządzeń, lecz to oczywiście nie koniec. Xiaomi udostępniło listę czterdziestu smartfonów, które finalnie zostaną zaktualizowane.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pełna lista urządzeń

  • Xiaomi Mi MIX 2, Mi MIX
  • Xiaomi Mi Note 3, Mi Note 2, Mi Note
  • Xiaomi Mi 6, Mi 5X, Mi 5, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 4s, Mi 4c, Mi 4, Mi 3, Mi 2, Mi 2S
  • Xiaomi Mi Max 2, Mi Max
  • Xiaomi Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4A, Redmi 4 (High Edition), Redmi 2, Redmi 2A, Redmi 1S
  • Xiaomi Redmi Note 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 2, Redmi Note 3, Redmi Note 4, Redmi Pro, Redmi Note
  • Xiaomi Mi Pad 3, Mi Pad 2, Mi Pad

Zobacz też: Honor 8 bez Androida Oreo. Ponoć jest za słaby

Widzimy tutaj modele kilkuletnie, nawet te pochodzące z 2012 roku. To dobitnie pokazuje, że nawet o starsze smartfony można zadbać i tym samym zadowolić ich użytkowników. Jak będzie z MIUI 10? Na ten moment wiadomo, że powstanie we współpracy z fanami oraz skupi się na sztucznej inteligencji. Starsze modele z powyższego zestawienia już z pewnością aktualizacji nie dostaną, lecz wciąż można się spodziewać pokaźnego zbioru modeli przeznaczonych, dla których MIUI 10 powstanie.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x