LG G7 to LG Icon? Jest nowy render

Kamil Lewicki Newsy 2018-01-12

Jest bardzo wiele zamieszania wokół nadchodzącego flagowego modelu LG. Na niespełna dwa miesiące przed prezentacją wciąż nie wiemy, jak następca zeszłorocznego G6 będzie się nazywać. Koreański producent zastrzegł jednak dwie nazwy. Być może to one są kluczem do rozwiązania zagadki.

LG Icon i LG Iconic

Najpierw słyszeliśmy o rebrandingu serii G, co wpuściłoby na salony powiew świeżości. Nieco później na stronie pojawiła się informacja o Future LG G7. Tym razem słyszymy, że producent zdecydował się na rejestrację nazw LG Icon dla smartfona oraz LG Iconic dla smartwatcha.

Być może właśnie tak będzie się nazywać flagowiec, którego LG zamierza zaprezentować nam podczas targów MWC 2018. Do kompletu pojawi się inteligenty zegarek o nazwie LG Iconic, jako uzupełnienie. Dzięki nowemu i i podobnemu nazewnictwu koreański producent może stworzyć zupełnie nową markę.

W Sieci pojawił się render LG G7

Widzimy jedynie frontowy panel, który prezentuje się rewelacyjnie. Minimalne ramki, obszar wykorzystany w bardzo fajny sposób. Na górze miejsca jedynie na niezbędne czujniki oraz kamerki.

Zobacz też: Xiaomi Mi A1 32 GB i Redmi 5A już w polskich sklepach

Podążając za plotkami na pokładzie ma się jednak znaleźć Qualcomm Snapdragon 845 w połączeniu z 6 GB RAM. Nie ma także zabraknąć certyfikatu IP68.

źródło: Phone Arena • Ironpiter

  Ladny ladny. Oby taka sama waska ramka byla na dole i biore go

  • Bartłomiej Nowacki

   Z rendera wynika że tej drugiej ramki nawet nie ma.

 • Paweł

  Co niby rewelacyjnego jest w tym wyglądzie? Teraz każdy telefon wygląda identycznie… Jedynie Sony się wyróżniają, a nie tak dawno Lumie, których wyglądu byłem i jestem fanem.

 • stark2991

  Zgapili od Nokii – Lumia Icon już była

 • Filodendron

  Ma także nie zabraknąć certyfikatu IP68.

  „Nie ma także zabraknąć (…)” brzmiałoby o wiele lepiej. 🙂

  • Kamil Lewicki

   A dziękuję! Słusznie 🙂

  • Nie zabraknie również… jeszcze lepiejx