LG G7

Jednak będzie LG G7? Są nowe informacje

Kamil Lewicki Newsy 10-01-2018

O LG G7 słyszy się dużo. Mimo to informacje te są zawiłe i nie do końca wiadomo czego oczekiwać. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że producent zamierza zmienić nazwę najnowszego flagowca. Według najnowszych źródeł tak się jednak nie stanie.

LG G7 na MWC 2018

Tegoroczny flagowy model LG ma zostać zaprezentowany podczas targów MWC 2018 odbywających się na przełomie lutego i marca. Jak się jednak będzie nazywać nowy flagowiec? Słyszeliśmy o zmianach, lecz podążając za informacjami ze strony LG dotyczącymi szybkiego ładowania energii ponownie możemy oczekiwać LG G7.

Widzimy, że przy nowej technologii Quick Charge 4.0 widnieje zapis Future LG G7. Jest to najnowsze rozwiązanie firmy Qualcomm, które zapewne trafi także do pozostałych flagowców. Zastanawiającą kwestią jest data pojawienia się smartfonu na rynku. Wiemy, że Samsung zarezerwował sobie sporo egzemplarzy jednostki Qualcomm Snapdragon 845 dla Galaxy S9 oraz Galaxy S9+. Podobna sytuacja miała miejsce w zeszłym roku i LG był zmuszony wypuścić model G6 napędzany nie przez Snapdragona 835, lecz przez starszego Snapdragona 821. To z automatu stawiało koreańskiego producenta w gorszej sytuacji. Jak będzie w tym roku?

źródło: Androidu


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x