xiaomi mi a1

Xiaomi Mi A1 32 GB i Redmi 5A w polskich sklepach

1 minuta czytania
Komentarze

W ofercie polskich sklepów pojawiły się dwa modele smartfonów Xiaomi. Jako przedstawiciele półki średniej prezentują się bardzo atrakcyjnie. Zresztą nie mogło być inaczej. Stosunek jakość/cena po raz kolejny jest warty uwagi.

Xiaomi Mi A1 32 GB i Xiaomi Redmi 5A

W jednym ze sklepów internetowych ruszyła przedsprzedaż Xiaomi Mi A1 32 GB oraz Xiaomi Redmi 5A. Ich cena jest oczywiście wyższa niż gdybyśmy zdecydowali się na sprowadzenie ich z zagranicy, lecz wciąż można mówić o atrakcyjności.

Xiaomi Mi A1 32 GB został wyceniony na 999 złotych. Dostępny jest w kolorach czarnym, złotym oraz czerwonym (ten ostatni staje się coraz popularniejszym wariantem, na jaki decydują się producenci). Warto jednak zauważyć, że model wyposażony w dwa razy większą pamięć wewnętrzną jest tylko kilkadziesiąt złotych droższy. Media Expert przy tym smartfonie zaliczył małą wpadkę.

Xiaomi Redmi 5A 16 GB wyceniono z kolei na 499 złotych. Dostępny w kolorach Rose Gold oraz czarnym. Jak wypada cenowo? Nie da się ukryć, że sprowadzając ten telefon np. z Chin zapłacimy mniej. Nie otrzymamy jednak wsparcia na miejscu, co dla wielu użytkowników jest ważne. Boli jedynie mała pamięć, którą na szczęście rozszerzymy za pomocą karty microSD.

Zobacz też: Samsung Internet jeszcze lepszy

źródło: x-kom

Motyw