Xiaomi w T-mobile – z tego kompromisu nikt nie będzie zadowolony

Adrian Celej Newsy 2017-12-21

Xiaomi jest producentem, który swoją potęgę zbudował na wolnym rynku. Ich telefony przez długi czas były dostępne tylko w internecie, o sklepach lub operatorach mających w swojej ofercie telefony Xiaomi mogliśmy pomarzyć. To się zmienia, jednak nie w takim tempie, jakiego byśmy sobie życzyli.

Xiaomi w T-mobile

Tak, w sklepach T-mobile pojawią się urządzenia do Xiaomi. Szczegół w tym, że nie będą to telefony, a akcesoria. Na dzień dzisiejszy wiemy o:

 • Ładowarce samochodowej Mi car charger
 • Słuchawkach Mi piston in ear
 • Opasce Mi band 2

Ceny na dzień dzisiejszy nie są znane. Niestety, prawdopodobnie będą wysokie, operatorzy bardzo często nakładają wysokie marże na sprzedawane akcesoria.

Zobacz też: Xiaomi Mi7 i Mi7 Plus – ceny i specyfikacja

Czy to początek zmian?

Wprowadzenie akcesorii Xiaomi do T-mobile jest wydarzeniem wartym odnotowania. Być może operator jest w trakcie załatwiania formalności z dystrybutorem i wkrótce na półkach sklepów znajdą się także telefony Xiaomi. Czy tak się stanie powinniśmy dowiedzieć się w najbliższym czasie.

Źródło: Mi Polska • Krzysztof Baliński

  W play już jakiś czas są telefony Xiaomi

 • GLOCK

  „Xiaomi w T-mobile – z tego kompromisu nikt nie będzie zadowolony”- czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi w tej wypowiedzi bo nie kumam?o jakim kompromisie mysli autor?w ogole o czym jest ten wpis bo wg mnie o niczym. Pojawily sie akcesoria ktorych cena nie jest znana a autor juz zalozyl ze bedzie zle! Brawo Panie Adrianie…brawo!

  • Adrian Celej

   Kompromis – jest xiaomi, ale telefonów brak.
   Wpis jest o akcesoriach xiaomi
   Zobacz jakie ceny akcesoriów są u operatorów, to zrozumiesz.

   • GLOCK

    Telefonów brak-na chwilę obwcna że wzgeldu na wyłączność Play.ceny akcesoriów są nie znane więc dramatyzowanie dla dramatyzowania.

   • Petersky

    Ale co jest tu kompromisem?
    „Kompromis – metoda rozwiązania konfliktu, oznaczająca wspólne stanowisko, możliwe do przyjęcia dla stron negocjujących. Wbrew obiegowej opinii kompromis nie jest optymalnym rozwiązaniem konfliktu, ponieważ oznacza konieczność rezygnacji z części interesów każdej ze stron.”

    Ktoś chciał, żeby w t-mobile były telefony xiaomi, t-mobile nie chciało nic z xiaomi i w ramach kompromisu są akcesoria? Bo jak nie, to nie jest to kompromis, tylko użycie w artykule słowa niezgodnie z jego znaczeniem.

 • Piotr Zet

  Telefony na pewno pojawią się po nowym roku gdyż do końca 2017 play ma wyłączność

 • kamilek2424

  Szkoda że te najtańsze In-Ear, a nie hybrid Pro HD

 • Paweł Olejniczak

  Sony Xperia XA1 Plus i Xperia XZ1 Compact już widnieje w x-kom
  XA1 Plus – 1499 zl
  XZ1 Compact – 2399 zlx