#ZIMOWE_GIGA w Virgin Mobile – świąteczna promocja na pakiet danych

Newsy

Virgin Mobile niedawno oferował nam 3 GB internetu za darmo. Dzisiaj wystartował z kolei z nową promocją, w której można się zaopatrzyć w pokaźną paczkę danych.

#ZIMOWE_GIGA w Virgin Mobile

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jest to oferta przeznaczona dla klientów posiadających ofertę na kartę i taryfę #ChcęWszystko. Za 9 złotych otrzymacie 10 GB ważnych przez 30 dni kalendarzowych. W ciągu danego cyklu z promocji można skorzystać tylko raz.

Czas ważności pakietu dla klientów korzystających z taryf #Wszystko oraz #Freemium jest zgodny z ważnością Pakietu Zintegrowanego.

Jak aktywować pakiet?

Aby skorzystać z oferty #ZIMOWE_GIGA wystarczy wpisać na klawiaturze kod *222*1# i zatwierdzić. Stan wielkości i ważności pakietu można sprawdzić jednorazowo kodem *108#.

Zobacz też: Co darmowego i przecenionego w Sklepie Play?

Oferta ważna jest od dziś tj. 6 grudnia do 28 lutego 2018 roku. Warto zapoznać się z pełnym regulaminem promocji, jeśli macie jakieś wątpliwości.

źródło: Virgin Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x