Virgin Mobile niedawno oferował nam 3 GB internetu za darmo. Dzisiaj wystartował z kolei z nową promocją, w której można się zaopatrzyć w pokaźną paczkę danych.

#ZIMOWE_GIGA w Virgin Mobile

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jest to oferta przeznaczona dla klientów posiadających ofertę na kartę i taryfę #ChcęWszystko. Za 9 złotych otrzymacie 10 GB ważnych przez 30 dni kalendarzowych. W ciągu danego cyklu z promocji można skorzystać tylko raz.

Czas ważności pakietu dla klientów korzystających z taryf #Wszystko oraz #Freemium jest zgodny z ważnością Pakietu Zintegrowanego.

Jak aktywować pakiet?

Aby skorzystać z oferty #ZIMOWE_GIGA wystarczy wpisać na klawiaturze kod *222*1# i zatwierdzić. Stan wielkości i ważności pakietu można sprawdzić jednorazowo kodem *108#.

Zobacz też: Co darmowego i przecenionego w Sklepie Play?

Oferta ważna jest od dziś tj. 6 grudnia do 28 lutego 2018 roku. Warto zapoznać się z pełnym regulaminem promocji, jeśli macie jakieś wątpliwości.

źródło: Virgin Mobile
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.