#ZIMOWE_GIGA w Virgin Mobile – świąteczna promocja na pakiet danych

Kamil Lewicki Newsy 2017-12-06

Virgin Mobile niedawno oferował nam 3 GB internetu za darmo. Dzisiaj wystartował z kolei z nową promocją, w której można się zaopatrzyć w pokaźną paczkę danych.

#ZIMOWE_GIGA w Virgin Mobile

Jest to oferta przeznaczona dla klientów posiadających ofertę na kartę i taryfę #ChcęWszystko. Za 9 złotych otrzymacie 10 GB ważnych przez 30 dni kalendarzowych. W ciągu danego cyklu z promocji można skorzystać tylko raz.

Czas ważności pakietu dla klientów korzystających z taryf #Wszystko oraz #Freemium jest zgodny z ważnością Pakietu Zintegrowanego.

Jak aktywować pakiet?

Aby skorzystać z oferty #ZIMOWE_GIGA wystarczy wpisać na klawiaturze kod *222*1# i zatwierdzić. Stan wielkości i ważności pakietu można sprawdzić jednorazowo kodem *108#.

Zobacz też: Co darmowego i przecenionego w Sklepie Play?

Oferta ważna jest od dziś tj. 6 grudnia do 28 lutego 2018 roku. Warto zapoznać się z pełnym regulaminem promocji, jeśli macie jakieś wątpliwości.

źródło: Virgin Mobile • Jacek F

  Przecież oni mają od roku stają promocje 10 gb za 10 zl

  • pimpim

   Ale tylko we fremium

 • p3x!

  Play daje 50/100GB do każdego startera ?

  • Yossarianuw

   Tu nie chodzi o starter, ogarnij troche temat 😉

   • p3x!

    Jeżeli komuś zależy stricte na internecie kupuje sobie starter i ma 50GB. „Ogarnij trochę temat”.

    • Yossarianuw

     Aha, no zawsze to jakas koncepcja… Tematu nie ogarnales…

     • p3x!

      Żyj w swoim świecie, w którym tylko Ty ogarniasz. Pozdrawiam

     • Yossarianuw

      Dzieki i nie obrazaj sie, nikt nie pisze tutaj o starterach, bo to nie ten temat. Virgin ma rowniez interesujace startery, sprawdz. Dla kogos, kto ma numer od dluzszegio czasu i uzuwa go np zawodowo, zmiana co chwile ww numeru nie wchodzi w gre, przytulenie dodatkowych gb i owszem. Pozdrawiam, z mojego, ogarnietego swiata…

     • p3x!

      Widzisz – możemy się tak przepychać. Ty o biznesmenach, ja o ludziach którym potrzebny jest internet. Daję alternatywę. Dla Ciebie klapy na oczach „Virgin daje” i koniec. Znam wiele osób, które mają telefony z dual sim, na jednym rozmowy, na drugim tylko internet i np. dla takich osób są takie usługi jak w play. Mi nie jest to potrzebne ani z virgin, ani z play – mam nielimitowany w abonamencie – chciałem tylko ewentualnie komuś dopomóc, ale jak to w świecie internetu bywa zawsze znajdzie się ktoś, kto wie lepiej i jest wyrocznią w swoim małym świecie. Pozdrawiam i życzę miłych świąt.

     • Yossarianuw

      Chlopak, w temacie jest virgin, czyli dla osob zainteresowanych… To tak trudno zrozumiec?