3 GB internetu na 30 dni za darmo w Virgin Mobile

Newsy

Virgin Mobile zasłynął z dość nietypowej oferty. To jedyny operator w Polsce, który oferuje darmowe pakiety minut, SMS-ów i internetu, i nie wymaga przy tym choćby doładowywania konta. Tym razem mamy do czynienia z promocją, której zasady są równie przejrzyste, co oferta operatora.

Szczegóły promocji

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aby otrzymać 3 GB internetu na 30 dni wystarczy użyć kodu *222*444#. Aktywować mogą go zarówno abonenci, jak i użytkownicy ofert na kartę, jednak w ich przypadku pakiet będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego. Czas mamy do 31 grudnia, pakiet można aktywować tylko raz. Stan możemy sprawdzić kodem *108# lub wysyłając SMS o treści „ILE” pod numer 101.

Źródło: Virgin Mobile

Regulamin promocji w ofercie na kartę

Regulamin promocji w ofercie abonamentowej

Zobacz też: Chcesz zaoszczędzić? Poznaj ofertę wirtualnych operatorów [Cz. 1]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x