Virgin Mobile zasłynął z dość nietypowej oferty. To jedyny operator w Polsce, który oferuje darmowe pakiety minut, SMS-ów i internetu, i nie wymaga przy tym choćby doładowywania konta. Tym razem mamy do czynienia z promocją, której zasady są równie przejrzyste, co oferta operatora.

Szczegóły promocji

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Aby otrzymać 3 GB internetu na 30 dni wystarczy użyć kodu *222*444#. Aktywować mogą go zarówno abonenci, jak i użytkownicy ofert na kartę, jednak w ich przypadku pakiet będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego. Czas mamy do 31 grudnia, pakiet można aktywować tylko raz. Stan możemy sprawdzić kodem *108# lub wysyłając SMS o treści „ILE” pod numer 101.

Źródło: Virgin Mobile

Regulamin promocji w ofercie na kartę

Regulamin promocji w ofercie abonamentowej

Zobacz też: Chcesz zaoszczędzić? Poznaj ofertę wirtualnych operatorów [Cz. 1]
Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.