mBank – zapłać za pomocą Android Pay i zgarnij zwrot gotówki

Kamil Lewicki Newsy 2017-12-05

Jeśli jeszcze wahacie się czy warto skorzystać z dobrodziejstw, jakie niosą ze sobą NFC w smartfonie i usługa Android Pay, być może ta promocja mBanku Was przekona.

10 złotych zwrotu na konto

mBank stara się promować usługę Android Pay. Płatności telefon przez wielu użytkowników uważane są za wygodne – nie muszą pamiętać o posiadaniu przy sobie portfela bądź karty, chwalą szybkość transakcji, a także są przekonani o ich bezpieczeństwie. Jeśli jesteście klientami mBanku, zalogujcie się na swoję konto i przejdźcie do zakładki „mOkazje”.

Ujrzycie tam Zapłać zbliżeniowo telefonem, odbierz 10 złotych zwrotuOznacza to, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z Android Pay to do końca bieżącego roku, czyli 31 grudnia 2017 macie okazję skorzystać z promocji. Wystarczy w aplikacji Android Pay dodać swoją kartę – Visa lub MasterCard – a następnie zapłacić zbliżeniowo smartfonem za zakupy w sklepie.

Zobacz też: Nasze dane na Androidzie będą bezpieczniejsze

W ciągu 60 dni na Wasze konto wpłynie zwrot w wysokości 10 złotych.

źródło: mBank • Szkoda, że u mnie AP nie zadziała, bo chętnie bym potestował, a i dychę przygarnął…

 • Łukasz Bik

  jak zwykle promocja dla nowych a co z obecnymi ja się pytam mogliby coś rzucić i nam 😛

 • Filodendron

  W BZWBK też była taka „promocja”. Dostałem kartę na 30 PLN do wykorzystania w… Żabce. 🙂 I żeby to teraz wykorzystać, jestem zmuszony szukać Żabki (coś mi się zdaje, że w moim mieście jest tylko jedna) i w ciągu 2 miesięcy kupić jakieś bzdury, żeby nie przepadło. Sklepy wybiera się głównie przez asortyment w nich oferowany, a nie ze względy na nazwę. Co mi po tej karcie, skoro zakupy robię w PoloMarkecie, Lidlu, Tesco i ewentualnie Kauflandzie? W Żabce – z tego co wiem, nie dostanę swoich ulubionych produktów, a i żywność, to raczej nie wszystko, na co ludzie wydają pieniądze. Jaki był problem, żeby po prostu wrzucić to ludziom na konto?

 • Ig K

  Słabe jest, że nagradza się i namawia do tej promocji opieszałych, którzy od dawna mogą z tego korzystać, a nie najzwyczajniej w świecie nie chcą. Drogi mBanku, może czas pomyśleć o klientach nieco bardziej idących z duchem czasu, czyli o tych którzy zaczeli korzystać z tej technologii zaraz po tym jak taka możliwość pojawiła się w Waszym banku. Takie zachowania nazywają się dyskryminacją…

 • Mateusz Mati

  Dają wam za darmo a i tak narzekacie. Nie chcesz „dychy”? – oddaj mi ja z chęcią przygarnę i się nią zaopiekuję

 • Krzysztof Duda

  Wow aż 10 zł 🙂

  • Qba

   Tylko do końca roku

 • Warmik

  Kolejna dycha do mojego Porsche.