Jeśli jeszcze wahacie się czy warto skorzystać z dobrodziejstw, jakie niosą ze sobą NFC w smartfonie i usługa Android Pay, być może ta promocja mBanku Was przekona.

10 złotych zwrotu na konto

mBank stara się promować usługę Android Pay. Płatności telefon przez wielu użytkowników uważane są za wygodne – nie muszą pamiętać o posiadaniu przy sobie portfela bądź karty, chwalą szybkość transakcji, a także są przekonani o ich bezpieczeństwie. Jeśli jesteście klientami mBanku, zalogujcie się na swoję konto i przejdźcie do zakładki „mOkazje”.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Ujrzycie tam Zapłać zbliżeniowo telefonem, odbierz 10 złotych zwrotuOznacza to, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z Android Pay to do końca bieżącego roku, czyli 31 grudnia 2017 macie okazję skorzystać z promocji. Wystarczy w aplikacji Android Pay dodać swoją kartę – Visa lub MasterCard – a następnie zapłacić zbliżeniowo smartfonem za zakupy w sklepie.

Zobacz też: Nasze dane na Androidzie będą bezpieczniejsze

W ciągu 60 dni na Wasze konto wpłynie zwrot w wysokości 10 złotych.

źródło: mBank
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.