Sklep Play jest największym marketem, wśród wszystkich mobilnych platform. Nie traktujmy tego, jako wyznacznika najlepszego sklepu. Jedno z drugim się nie wiąże. W końcu od groma tytułów to zwykłe śmiecie, które nie powinny przejść certyfikacji. Powinniśmy brać pod uwagę jakość, ale niestety tę ciężko zmierzyć. Google robi, co może, aby zachęcić twórców do produkowania możliwie najlepszych gier i programów – wśród metod są też nagrody.

Tym sposobem poznajcie najpopularniejsze tytuły ze sklepu Play w 2017 roku. Tak, ten jeszcze trwa, ale to nie przeszkodziło Amerykanom opublikować interesującego zestawienia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najpopularniejsze nowe aplikacje:

Najpopularniejsze nowe gry:

Najpopularniejsze piosenki:

Zobacz też: Nowa seria od Xiaomi nadchodzi – co oznacza litera „R”?

Najpopularniejsze filmy:

Najpopularniejsze seriale telewizyjne:

Najpopularniejsze książki:

 

źródło: Google
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.