Kilka miesięcy dzieli nas od premiery nowych flagowców Samsunga. W związku z tym pojawia się o nich coraz więcej informacji. Najnowsza z nich, pochodzi od blogera IceUniverse i została opublikowana w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Zgodnie z podanymi informacjami Samsung Galaxy S9 zostanie wypuszczony na rynek z nowym zestawem słuchawkowym, pochodzącym od AKG. Możliwe jest, że słuchawki będą bezprzewodowe, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Pamiętajmy, że Samsung ma własną linię słuchawek bez kabla o nazwie IconX, ale jest bardzo mało prawdopodobne, aby ten model znalazł się w zestawie.

Zobacz także: Samsung Galaxy S9 Mini?

Wzmianka o słuchawkach Bluetooth pewnie nie zadowoli wszystkich. Czy oznacza to, że nowy smartfon Samsunga nie zostanie wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm? Najnowsze prototypy flagowca Koreańczyków wskazują, że tradycyjne rozwiązanie cały czas będzie obecne.

Jeżeli wierzyć kolejnym plotkom od IceUniverse, Galaxy S9 zyska zupełnie nowy aparat. Potwierdzają to nowe rysunki prototypów. Dwa obiektywy z tyłu, zostaną umieszczone pionowo. Aparat będzie używał nowej antyodblaskowej technologii. Pomoże ona uniknąć odblasków oraz podwójnych czy rozmazanych obrazów. Oczywiście w tej chwili aparaty mają podobną funkcję, ale Samsung ma zaprezentować jej rozbudowaną wersję.

Samsung Galaxy S9 zostanie zaprezentowany prawdopodobnie w marcu lub kwietniu przyszłego roku. Niektóre jednak źródła podają wcześniejszą datę prezentacji. Prawie na pewno pojawi się większy wariant Galaxy S9 Plus. Nie jest jeszcze pewne czy pojawi się mniejszy S9 Mini. Standardowo będą dwa modele z różnymi układami. Jeden wariant telefonu zadebiutuje z procesorem Exynos 9810, a drugi ze Snapdragonem 845.

Źródło: phonearena, androidheadlines

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Nowak

Fan nowoczesnej architektury, zdrowego trybu życia i muzyki alternatywnej. Użytkownik sprzętu Apple;)