Samsung szykuje Galaxy S9 Mini z 4-calowym ekranem?

Newsy

Premiera Samsunga Galaxy S9 i S9+ zbliża się. Prawdopodobnie już za 2 miesiące będziemy mogli zobaczyć kolejne urządzenia z popularnej linii S. Czym zaskoczy nas Samsung? Możecie dowiedzieć się tego z naszych ostatnich wpisów na temat nadchodzących flagowców:

Wczoraj w Internecie można było przeczytać, że na rynku zobaczymy nie dwa, a trzy modele nowych flagowców. Galaxy S9 i S9+ ma bowiem towarzyszyć Galaxy S9 Mini. Smartfon ma mieć ekran o rozmiarach mniejszych niż 5 cali. Jak wskazuje sammobile, będą to 4 cale. Chodzi oczywiście o Infinity Display zagięty na krawędziach. W związku z tym urządzenie będzie mniejsze niż iPhone SE.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niestety nie wiemy nic na temat innych parametrów telefonu. Ciekawe, czy Samsungowi uda się zmieścić topowe podzespoły do smartfonu o niewielkich rozmiarach. Wydaje mi się jednak, że będzie to gorsza wersja Galaxy S9 i S9+. Można się również zastanowić, na ile ta plotka okaże się prawdziwa. W tamtym roku również słyszeliśmy na temat rzekomej premiery wersji Mini Samsunga Galaxy S8. Niestety nie ujrzał on światła dziennego.

Zastanawiam się czy w świecie smartfonów z dużymi ekranami, Galaxy S9 Mini znalazłby odpowiednią liczbę nabywców. Jego pojawienie się na rynku byłoby interesującym, ale i ryzykownym zagraniem.

Źródło: gsmarena, sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x