Większość polskich serwisów urządzeń mobilnych nie cieszy się dobrą opinią. Wyjątkowo kiepsko radzi sobie Regenersis – codziennie można w Sieci znaleźć nowe, niepochlebne komentarze. Z drugiej strony mamy LG, które jest chwalone za jakość napraw i ich tempo. Nikt nie ukrywa, że smartfony po prostu się psują. Chcielibyśmy, żeby było inaczej, ale jest to bardzo ciężkie zadanie. Dlatego producenci chcą też cały czas podnosić jakość usług serwisowania. Samsung otworzył serwisy „premium”, ale nie tylko Koreańczycy się wyróżniają.

Huawei Service Truck też nie jest niczym nowym. Usługa została uruchomiona na początku roku i prezentuje się naprawdę imponująco. Jest to nic innego jak mobilny punkt serwisowy, który przyjdzie do klienta i wykona większość napraw od ręki. Te wykonywane są w przeciągu 1 godziny. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw sprzęt będzie zawieziony do Centrum Serwisowego a następnie odwieziony lub odesłany kurierem na wskazany adres. Podczas usługi serwisowej klient może odpocząć w luksusowym wnętrzu busa, napić się gorącej kawy, herbaty lub zimnych napojów.

Zobacz też: Wpięcie słuchawek uruchamia dowolną aplikację – jak to zrobić?

Huawei Service Truck można zamówić przez infolinię firmy: 800-811-110. Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15:30. Aktualnie działalność prowadzona jest na terenie Warszawy, a jej koszt to 99 złotych.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.