Huawei Service Truck – to rewolucja wśród serwisów w Polsce

Newsy

Większość polskich serwisów urządzeń mobilnych nie cieszy się dobrą opinią. Wyjątkowo kiepsko radzi sobie Regenersis – codziennie można w Sieci znaleźć nowe, niepochlebne komentarze. Z drugiej strony mamy LG, które jest chwalone za jakość napraw i ich tempo. Nikt nie ukrywa, że smartfony po prostu się psują. Chcielibyśmy, żeby było inaczej, ale jest to bardzo ciężkie zadanie. Dlatego producenci chcą też cały czas podnosić jakość usług serwisowania. Samsung otworzył serwisy „premium”, ale nie tylko Koreańczycy się wyróżniają.

Huawei Service Truck też nie jest niczym nowym. Usługa została uruchomiona na początku roku i prezentuje się naprawdę imponująco. Jest to nic innego jak mobilny punkt serwisowy, który przyjdzie do klienta i wykona większość napraw od ręki. Te wykonywane są w przeciągu 1 godziny. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw sprzęt będzie zawieziony do Centrum Serwisowego a następnie odwieziony lub odesłany kurierem na wskazany adres. Podczas usługi serwisowej klient może odpocząć w luksusowym wnętrzu busa, napić się gorącej kawy, herbaty lub zimnych napojów.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Wpięcie słuchawek uruchamia dowolną aplikację – jak to zrobić?

Huawei Service Truck można zamówić przez infolinię firmy: 800-811-110. Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15:30. Aktualnie działalność prowadzona jest na terenie Warszawy, a jej koszt to 99 złotych.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x