Huawei Service Truck – to rewolucja wśród serwisów w Polsce

Łukasz Pająk Newsy 2017-11-04

Większość polskich serwisów urządzeń mobilnych nie cieszy się dobrą opinią. Wyjątkowo kiepsko radzi sobie Regenersis – codziennie można w Sieci znaleźć nowe, niepochlebne komentarze. Z drugiej strony mamy LG, które jest chwalone za jakość napraw i ich tempo. Nikt nie ukrywa, że smartfony po prostu się psują. Chcielibyśmy, żeby było inaczej, ale jest to bardzo ciężkie zadanie. Dlatego producenci chcą też cały czas podnosić jakość usług serwisowania. Samsung otworzył serwisy „premium”, ale nie tylko Koreańczycy się wyróżniają.

Huawei Service Truck też nie jest niczym nowym. Usługa została uruchomiona na początku roku i prezentuje się naprawdę imponująco. Jest to nic innego jak mobilny punkt serwisowy, który przyjdzie do klienta i wykona większość napraw od ręki. Te wykonywane są w przeciągu 1 godziny. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw sprzęt będzie zawieziony do Centrum Serwisowego a następnie odwieziony lub odesłany kurierem na wskazany adres. Podczas usługi serwisowej klient może odpocząć w luksusowym wnętrzu busa, napić się gorącej kawy, herbaty lub zimnych napojów.

Zobacz też: Wpięcie słuchawek uruchamia dowolną aplikację – jak to zrobić?

Huawei Service Truck można zamówić przez infolinię firmy: 800-811-110. Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15:30. Aktualnie działalność prowadzona jest na terenie Warszawy, a jej koszt to 99 złotych. • notonlypierogi

  Nie wiem co ma na celu artykuł, ale jak już zostało wspomniane o serwisach to i ja opowiem o moim doświadczeniu z serwisem Huawei’a.
  Podczas imprezy w moim mieście nagrałem film zapominając, że nie wolno nagrywać laserów. Skończyło się to pęknięciem matrycy (takie mam wrażenie, bo obiektyw nie wyglądał na naruszony).
  Ze względu, że na następny tydzień jechałem do Białegostoku, zadzwoniłem i spytałem, czy są aparaty, okazało się, że mają moduły.
  Pojechałem, zostawiłem telefon i zostałem poinformowany, że technika jeszcze nie ma, ale powinien zaraz być. Pojechałem do domu i po 15 minutach dostałem wiadomość, że telefon gotowy.
  I zapewne to normalne, że serwis jest szybki. Ale bardziej mnie to cieszy, że zrobili tak szybko, ze względu na to, że mój telefon jest zdebrandowany (w czasie pobytu w serwisie bootloader był zablokowany).
  Więc, podsumowując- Huawei’a pod względem serwisów polecam 🙂

 • Płacić za serwis !

 • Serim

  Z rok temu już o tym było ze przyjeżdża technik i jeśli w godzinę nie da rady to bierze telefon do serwisu

  • Łukasz Pająk

   Wspomniałem w tekście, że usługa została uruchomiona na początku roku 🙂x