LG V30 prezentuje się świetnie. Odwiedził już Zacka z kanału JerryRigEverything, gdzie poradził sobie całkiem nieźle, a także trafił do Niemieckich marketów, dzięki czemu mogliśmy poznać europejska cenę. A teraz już wiemy, kiedy smartfon oficjalnie pojawi się w Polsce.

Już w listopadzie

Podążając za informacjami, jakie podał sklep RTV Euro AGD wiemy, że LG V30 pojawi się w Polsce 23 listopada. Przedsprzedaż urządzenia rozpocznie się 8 listopada. Niestety polska cena nie jest jeszcze znana. W Niemczech smartfon wyceniono na 899 euro, czyli około 3800 złotych. Sporo. Dobrą informacją są prezenty dołączane do zamówień przedpremierowych. Ich wartość ma wynosić aż 1300 złotych. Czyżby chodziło o jakieś słuchawki bezprzewodowe?

Cena może szybko spaść

Wysoka cena może oznaczać chęć konkurowania z urządzeniami z najwyższej półki. Ze smartfonami LG bywa jednak tak, że ich ceny mają tendencję do szybkiego spadku. Wystarczy kilka, kilkanaście tygodni, by etykietka na półkach sklepowych zaczęła być przyjaźniejsza. Przykładów nie trzeba szukać daleko – LG G6 już teraz kosztuje mniej niż 2 tysiące złotych.

Zobacz też: Nowe Ubuntu!

źródło: Euro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.