Najnowsza wersja Call of Duty: Modern Warfare spotkała się z wieloma pozytywnymi opiniami. Niestety, ale nie była to pozycja pozbawiona mniejszych lub większych błędów. W wyniku tego twórcy zmuszeni byli wprowadzić wiele poprawek oraz aktualizacji, które zwiększały rozmiar samej gry do niebotycznych rozmiarów. Zmierzający wielkimi krokami update pozwoli jednak na częściowe poradzenie sobie z tym problemem.

Najbliższa aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare wprowadzi długo wyczekiwaną opcję

modern warfare
modern warfare

Nadchodząca aktualizacja o numerze 1.28 wprowadzi możliwość usuwania konkretnych elementów dla użytkowników PC. Oznacza to, że pecetowi gracze, którym zależy tylko i wyłącznie na darmowym battle royale, będą mogli w końcu wybrać, jakie pakiety będą zainstalowane na ich komputerach. Co ciekawe, na konsolach opcja ta istniała już od momentu premiery gry. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób nowa opcja zostanie zaimplementowana. Prawdopodobnie pojawi się stosowna opcja w aplikacji Battle.net, dzięki której gracze wybiorą interesujące ich komponenty. Miejmy nadzieję, że aktualizacja pozwoli użytkownikom zaoszczędzić chociaż trochę miejsca na ich dyskach. Już od jakiegoś czasu Call of Duty: Modern Warfare zajmuje ponad 250 gigabajtów, a więc niejednokrotnie cały dysk. Wpływ ma na to przede wszystkim słaba optymalizacja produkcji pod kątem zapotrzebowania na miejsce. Niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, w której gracze zmuszani byli do pobierania kilkudziesięciu gigabajtowych patchy.

Zobacz też: Czy Xbox Series S będzie ograniczać mocniejszą konsolę? Szef Quantic Dream twierdzi, że tak

Ostatnie kilka tygodni to prawdziwy festiwal łatania błędów w nowej odsłonie Call of Duty: Modern Warfare. Od czasu rozpoczęcia się szóstego sezonu, gracze narzekali na zbyt potężne nowe bronie, które zabijały przez ściany. Wisienką na torcie był błąd, pozwalający na nielimitowane wykorzystywanie ekwipunku taktycznego, takiego jak na przykłady granaty czy zastrzyki leczące. Jak się domyślacie, zwłaszcza ten ostatni zestaw cieszył się popularnością oszustów. Wykorzystywali oni ten błąd do przeżycia w gazie w trybie Warzone. Miejmy nadzieję, że zbliżająca się premiera Call of Duty: Black Ops Cold War pozbawiona będzie dużych błędów i gracze będą mogli w spokoju cieszyć się rozgrywką na wysokim poziomie.

Źródło: Polygon

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.