W najbliższych dniach będziecie mogli przetestować jedną z najpopularniejszych gier MMORPG ostatnich lat. Owszem, znajdzie się kilka tytułów, które można uznać za lepsze, ciekawsze i bardziej rozbudowane. Jednak The Elder Scrolls Online ma tę przewagę, że przedstawiony w grze świat, gracze dobrze znają z wielkiego hitu, jakim był Skyrim. To właśnie fani tego tytułu powinni w szczególności skorzystać z darmowego tygodnia i przekonać się, czy warto wydać kilkadziesiąt złotych i spędzić z grą setki godzin.

Darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online powinien wystarczyć na zapoznanie się z grą

Darmowy tydzień Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online jest często nazywany „Skyrimem online”. Można w taki prosty sposób wytłumaczyć podejście twórców. Obie gry posiadają wiele wspólnych cech, oraz oczywiście to samo uniwersum. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wydarzenia przedstawione w The Elder Scrolls Online mają miejsce aż 1000 lat wcześniej. Gra pojawiła się na rynku w 2014 roku i od tamtej pory sporo się w niej zmieniło. Po pierwsze i najważniejsze zrezygnowano z abonamentu. Wydając pieniądze raz – możemy grać do woli. Po drugie znacznie rozwinięto bardzo ciekawy system skalowania poziomu trudności. Dzięki temu wspólnie mogą walczyć gracze o kompletnie różnych poziomach swoich postaci. Każdy z nich otrzyma odpowiednie doświadczenie za wykonanie zadania lub wykończenie przeciwnika. Osoby na wyższym poziomie i z lepszym wyposażeniem zadają wtedy mniej obrażeń. Dzięki temu przeciwnik jest równie dużym wyzwaniem dla nowego, jak i doświadczonego gracza.

Zobacz także: Beta Rogue Company zyskuje popularność – jest kilka sposobów, aby zdobyć klucz

Darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online już się rozpoczął i potrwa do środy, 19 sierpnia. Aby sprawdzić grę, należy udać się na platformę Steam i kliknąć „Zagraj”. Przygotowano także promocję dodatkową. Do 25 sierpnia możecie nabyć The Elder Scrolls Online za pół ceny. Dzięki tak dużemu rabatowi oznacza to wydanie niecałych 40 złotych. Jak na grę MMORPG, której średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 71/100, to naprawdę świetna cena.

Źródło: PC Gamer, Steam, Metacritic, elderscrollsonline.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.