Brawlhalla to tytuł, który pojawił się już na praktycznie każdej dostępnej na rynku platformie. W 2017 roku trafił na PC oraz PlayStation 4. Rok później powstała wersja na konsolę Microsoftu oraz Nintendo Switch. Teraz przyszła pora na przeniesienie tej popularnej darmowej bijatyki na urządzenia mobilne. Właśnie poznaliśmy datę premiery wersji na iOS oraz Androida. Zainteresowani nie będą musieli długo czekać.

Oficjalna data premiery Brawlhalli na Androida oznacza możliwość wstępnej rejestracji

Wszystkie osoby, które będą chciały spróbować swoich sił w Brawlhalli, mogą już dziś udać się do sklepu Google Play, aby kliknąć „Wstępnie zarejestruj”. Gra zostanie udostępniona 6 sierpnia. Skoro znana jest już data premiery, to warto napisać także kilka słów o samej grze. Wśród czytelników na pewno znajdują się osoby, które kompletnie nie kojarzą tego tytułu. Brawlhalla jest zręcznościową bijatyką posiadającą bardzo wciągający tryb wieloosobowy. Często określa się ją jako darmowy odpowiednik szalenie popularnego na konsolach Nintendo Super Smash Bros. W grze na chwilę obecną znajduje się aż 45 znacząco różniących się od siebie wojowników. Poznanie umiejętności każdego z nich zajmuje naprawdę sporo czasu. Jeżeli gra wam się spodoba, to wciągnie was na wiele tygodni i będziecie szukali w ciągu dnia wolnej chwili tylko po to, aby rozegrać przynajmniej jeden mecz.

Zobacz także: Epic Games rozdaje gry – 3 tytuły do pobrania za darmo

Warto mieć na uwadze, że Brawlhalla jest produkcją free-to-play. Zagracie w nią za darmo, ale musicie liczyć się z obecnością mikropłatności. Na szczęście, aby rozegrać kilka meczów i świetnie się przy tym bawić, nie ma konieczności wydawania ani złotówki. Producent zadbał o to, aby osoby, które zechcą wydać kilka groszy, nie miały faktycznej przewagi nad pozostałymi graczami. Szanse w meczach wieloosobowych będą więc wyrównane.

Źródło: Brawlhalla.com, Phone Arena, Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.