Epic Games rozdaje gry już od dawna i tym zaskarbił sobie uznanie wielu fanów gier. Wprawdzie do pozycji Steam, firmie jeszcze wiele brakuje, ale cały czas ta nie ustępuje w tym, by przekonać do siebie jak największą liczbę użytkowników. Tym razem firma oddaje w ręce gier trzy tytuły, które może nie są tak ogromne jak Grand Theft Auto V czy Civilization VI, ale to nie oznacza, że nie warto ich pobrać.

Epic Games rozdaje gry

Epic Games rozdaje gry
Fot. Epic Games Store

Po tak wielkim zainteresowaniu, jakim cieszyło się GTA V na Epic Games Store, trudno będzie to czymkolwiek „przebić”. Tym razem także nie ma na to szans, bo nowe produkcje w serwisie są z zupełnie innego gatunku. Na ściągnięcie tych tytułów, gracze mają czas do 16 lipca, czyli zostało jeszcze kilka dni, jeżeli któraś z produkcji ich zainteresuje. Co tym razem Epic Games oddaje w ręce swoich użytkowników?

  • Killing Floor 2
  • Lifeless Planet: Premiere Edition
  • The Escapists 2

Pierwszy z tytułów, czyli Killing Floor 2, to FPS, który może spodobać się miłośnikom krwawej rozwałki. To solidny tytuł, choć nie zyskał dużego zainteresowania wśród graczy. Teraz kiedy Epic Games rozdaje gry, może się to zmienić. Warto sprawdzić, szczególnie że nie wiadomo, kiedy taka możliwość ponownie się pojawi. Drugi z tytułów, czyli Lifeless Planet to już znacznie starszy tytuł, bo z 2014 roku. Dalej jednak potrafiący dać sporo dobrej zabawy. Coś w sam raz dla tych, którzy lubią samotne eksploracje na odległych planetach. The Escapists 2 to okazja do tego, by przekonać się, czy potrafimy uciec z więzienia, a wszystko w ciekawej oprawie graficznej nawiązującej do klasyki 2D.

Zobacz też: Microsoft Edge na Androida w wersji 64-bitowej.

Nie są to może wybitne tytuły, ale warto dać im szansę. Tytuły można pobierać do 16 lipca do godziny 17:00. Wiadomo już, że kolejną produkcją, która będzie dostępna za darmo na Epic Games Store, będzie Torchlight II.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.