Jeżeli obecnie nie macie w co grać na pececie, to zainteresujcie się dostępnym na Steamie przez kilka dni za darmo Killing Floor 2. To jeden z tytułów, o których mogliście nie słyszeć. Ten sieciowy FPS nastawiony na współpracę ma już co prawda swoje lata, ale nadal potrafi zapewnić wiele godzin świetnej zabawy. Szczególnie jeżeli uda wam się zebrać kilka osób, które tak samo jak wy, będą chciały pograć w coś nowego po sieci.

Dostępny obecnie za darmo Killing Floor 2, to akcja, akcja i jeszcze raz akcja

Nie spodziewajcie się tu fascynującej fabuły. W zasadzie można w ogóle pominąć ten temat. Niestety tak to już bywa w sieciowych strzelankach. Na szczęście w niczym to nie przeszkadza. Liczy się to, że można wspólnie z innymi graczami dosłownie masakrować ogromne grupy przeciwników. To jest esencją Killking Floor 2. Głównym zadaniem jest odpieranie ataków. Każda kolejna fala jest większa i trudniejsza do eliminacji. Jakby tego było mało, każda potyczka kończy się walką z bossem. Dopiero uporanie się z nim kończy misję. Jeżeli jednak uda się to zrobić, to zyskujemy możliwość rozwinięcia naszej postaci. Na tym nie koniec. Po każdej walce możemy uzupełnić nasz ekwipunek oraz kupić nową broń, która pomoże w kolejnym, trudniejszym niż poprzednie starciu.

Zobacz także: ARK: Survival Evolved za darmo w Epic Games Store

Killing Floor 2 dostępny będzie za darmo na platformie Steam do poniedziałku, 15 czerwca. Następnie gra zniknie z waszej biblioteki. Jeżeli jednak gra was wciągnie, to warto skorzystać ze sporego rabatu wynoszącego 67%. Dzięki niemu cena wynosi niecałe 36 złotych. To naprawdę niewiele za porządną sieciową strzelankę ze średnią ocen rzędu 75/100 w serwisie Metacritic.

Źródło: Steam, KillingFloor2.com. Metacritic, PC Gamer

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.