Epic Games Store to platforma, która jest obecnie największym konkurentem Steama. Taktyka serwisu na zdobywanie nowych użytkowników opiera się na cotygodniowym rozdawnictwie, co wydaje się przynosić świetne efekty. Teraz na Epic Games Store całkowicie za darmo udostępniono grę ARK: Survival Evolved. Mogą ją pobrać wszyscy zainteresowani.

ARK: Survival Evolved kolejną darmową grą w Epic Games Store

ARK Survival Evolved

ARK: Survival Evolved to wysoko oceniana gra wieloosobowa, której trzonem jest przetrwanie. Świat gry jest w pełni otwarty, a gracze mogą zwiedzać różnorodne miejsca. Przeciwnikami nie są tutaj oklepane zombie czy inne potwory, a dinozaury i inne prehistoryczne gady. Zadaniem osoby grającej w ARK: Survival Evolved jest wytrwanie jak najdłużej w tym niezwykle nieprzyjaznym dla człowieka czasie i miejscu.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Nokia 2.3, procesor Intel Core i5 9600K, powerbank Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000 mAh i więcej w fenomenalnych cenach!

Cena regularna ARK: Survival Evolved na PC wciąż jest bardzo wysoka, bo wynosi aż 179 zł za kopię. Na szczęście jednak teraz grę można zgarnąć całkowicie za darmo w Epic Games Store. Aby tego dokonać, wystarczy udać się na stronę produkcji w sklepie i wcisnąć duży pomarańczowy przycisk z napisem Pobierz. Po wykonaniu tej czynności tytuł zostanie już na zawsze dopisany do konkretnego konta i będzie można go zainstalować o każdej porze dnia i nocy. ARK: Survival Evolved jest dostępne bezpłatnie tylko do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Pobieracie, czy nie lubicie tego typu gier? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.