Zaczął się weekend. Jeżeli nie macie planów, to udajcie się na platformę Steam, PS Store lub sklepu Microsoftu. Tym razem udostępniono możliwość bezpłatnego pobrania jednej z najgłośniejszych gier 2018 roku. O Fallout 76 było głośno przed i długo po premierze. Niestety powodem nie były zachwyty a wręcz przeciwnie. Wielu graczy odwróciło się od tej dobrze znanej serii właśnie po kontakcie z jej najnowszą odsłoną. Czy gra naprawdę tak rozczarowuje, czy jednak warto ją kupić? Macie okazję to sprawdzić – zupełnie za darmo.

Darmowy weekend z Fallout 76 już się rozpoczął

Przed premierą Fallout 76 zapowiadał się bardzo obiecująco. Może poza tym, że miał być grą wyłącznie wieloosobową. To najbardziej nie spodobało się graczom. Powstała nawet petycja do Bethesda Game Studios, w której to przyszli nabywcy domagali się możliwości grania w pojedynkę. Świat serii Fallout jest dość specyficzny i jak widać, wielu osobom nie spodobała się konieczność interakcji z innymi graczami. Woleli bardziej klasyczne podejście do rozgrywki – byli do niego mocno przyzwyczajeni. Po premierze rozczarowanie było ogromne. Nie tylko za sprawą działania trybu wieloosobowego. Problemy można było napotkać na każdym kroku. Fallout 76 stał się bohaterem wielu memów i wydawać by się mogło, że nie da się go już uratować. Twórcy jednak dalej walczyli i udostępniali kolejne łatki. W chwili obecnej gra jest w pełni grywalna. Większość denerwujących błędów usunięto i w zasadzie dopiero w takiej postaci tytuł ten powinien trafić na rynek.

Zobacz także: GTA V za darmo dla wszystkich! Pobierz grę teraz i zatrzymaj ją na zawsze

Jeżeli do tej pory nie zdecydowaliście się na zakup Fallouta 76, ale zawsze ciekawiła was ta produkcja, to macie okazję wykorzystać darmowy weekend. Wyróbcie sobie własną opinię na temat gry. Została oceniona bardzo nisko, lecz głównym powodem były wspomniane problemy. Teraz kiedy zostały rozwiązane, Fallout 76 prawdopodobnie nagrodzono by znacznie lepszymi. Czy na tyle dobrymi, aby zakupić grę na własność? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Źródło: PC Gamer, Bethesda

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.