Darmowy weekend z Hitman

Darmowy weekend z Hitman – Steam zachęca do zostania w domu

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Darmowy weekend z Hitman w wersji GOTY, to coś, co z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom. Mówimy tutaj o tytule, który miał częściowo przywrócić sławę łysemu zabójcy w garniturze i to nawet się udało. Wprawdzie nie obyło się bez pewnych „kontrowersji” przy okazji premiery, ale nie zmienia to tego, że produkcję warto znać. A teraz można ją mieć za darmo na weekend.

Darmowy weekend z Hitman

Darmowy weekend z Hitman
Fot. Hitman

Darmowy weekend z Hitman na Steam to świetna okazja do tego, by zapoznać się z grą od IO Interactive. Kiedy produkcja pojawiała się na rynku, wielu graczy było zawiedzionych tym, że została ona „poszatkowana”. Developer zdecydował się bowiem na dość dziwny model dystrybucji tytułu. Grę podzielił bowiem na rozdziały, które były wypuszczane na rynek w różnym odstępie czasu. I niby takie zachowanie miało zachęcić do tego, by tytuł „żył” w świadomości graczy przez dłużej, ale nie wyszło to tak dobrze, jak developer mógł sobie tego życzyć.

Graczom nie do końca spodobało się to, że po przejściu konkretnego rozdziału, musieli czekać na premierę kolejnego. Druga odsłona serii tego błędu już nie popełniła, bo choć tytuł dalej był podzielony na misje, to tym razem wszystkie można było ogrywać od razu. Teraz kiedy wystartował darmowy weekend z Hitman na Steam, można sprawdzić osobiście, jak IO Interactive poradziło sobie z nową wersją zabójcy w garniturze.

Zobacz też: Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara za darmo na PC

Hitman w wersji Game of the Year Edition zawiera wszystkie misje, które zostały przygotowane przez producenta. Nie ma więc obawy, że coś nas ominie. Dodatkowo znajdziemy tam kampanię „Pacjent Zero” oraz nowe rodzaje broni czy stroi. Jeżeli ktoś nie miał wcześniej okazji wypróbować Hitmana, to teraz nadarza się wyjątkowa okazja. Bez promocji ta wersja gry na Steam kosztuje prawie 50 złotych, więc warto skorzystać z darmowego weekendu.

Źródło: Steam / IO Interactive

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy